Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem tapintatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem tapintatlan, hogy nem veszi figyelembe az anyagi helyzetemet?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen szituációban találtam magam a barátom miatt. Tervzzük, hogy most tavasszal elutazunk valamerre, én egy 3 napos út felét ki tudom fizetni, azonban ō egy 10 napos utat akar, ami nekem nem fér bele. Ezt mondtam is neki, illetve tudja jól, hogy 20x annyit keres, mint én. Akkor miért erōlteti ezt? Kellemetlenül érzem magam ezért, de nem tudok többet beleadni jelenleg. Van erre valami megoldás szerintetek? Ti hogyan kezelnétek?

22L



2020. febr. 20. 11:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom ha 20x annyit keres akkor meghiv. Te elmesz, jol erzed magad azt csocsesz.
2020. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Aki bármit erőltet, nem megfelelő partner. Másikat kell keresni.
2020. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Aki 20x annyit keres (vagy akár 5x) és ez a helyzet, akkor szó nélkül meg kéne hívnia főleg, ha ő 10 napost akar.
2020. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Talán nem is tapintatlan, csak te vagy tul tapintatos, hogy nem közlöd vele ezeket.
2020. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nincs olyan anyagi helyzetem, de mindig mindennek fizetem a felét, el is várja, hiszen ‘egyenlōség van’, említettem, hogy nem szeretnék hitelt felvenni.
2020. febr. 20. 12:01
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy nem kényszerülsz bele hitelfelvételbe, mert ő erőlteti a 10 napos nyaralást... akkor fizesse a többletet, amit Te nem engedhetsz meg magadnak.

El is várja, hogy felesben? És mégis miből?

2020. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"el is várja, hiszen ‘egyenlōség van’, említettem, hogy nem szeretnék hitelt felvenni."


ez alapján hosszútávon nem erőltetném ezt a kapcsolatot... mi az hogy elvárja? Nem sok rosszabb van mint egy gazdag pasas aki még fillérb.szó is.

2020. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És ha egyszer összeházasodnátok és te pl. nagyon megbetegednél és nem tudnál hosszú ideig dolgozni, akkor hagyna éhenhalni, mert egyenlőség van? Nagyon b.u.n.k.ó pasid van.
2020. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen kicsinyes, akkor menjetek el együtt a 3-4 napos útra, amit ki tudsz fizetni, a 10 naposra meg utazhat egyedül!
2020. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de mi az istent tud ez a pasi, hogy ennek ellenére vele vagy?
2020. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!