Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/lányok! Ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Ti mit szólnátok, ha a párotok beszolna, h kevés pénzt kerestek?

Figyelt kérdés

Én keresek nettó 300ezret, keres nettó 470ezret. És hát megkaptam tole, h kevés...

Nem lakunk együtt. A randikon én is igyekeztem fizet, ám sokszor nem hagyta...

Előző barátnője 60ezret keresett, ő vele is lakott és elég sok mindent fizetett neki és az albi dijba se kellett beszallnia. Neki nem mondta, h milyen kevés ez, direkt rakerdeztem. Csak engem bántott ilyennel.

Ti mit szólnátok?

N30


2020. febr. 20. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy azt megkérdezted, hogy az exének mondott-e ilyet, de azt a jóval fontosabb kérdést nem tetted fel neki, hogy téged miért bánt?


Amúgy meg ha sokat akarnék keresni, bankárnak vagy politikusnak mentem volna. Azzal foglalkozom, amit szeretek, olyan munkám van, amire büszke vagyok és elég pénzt keresek így is. Ennyi.

2020. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom azt a csajt jobban szerette.
2020. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

200 alatt megérteném, bár ha nem segít magasabbra jutni, bssza meg. 300 fölött nem értem a problémát... Őszintén nem. Sok ember akkor sem keres ennyit, ha a belét dolgozza ki.


Anno feleannyit sem kerestem, mint te. A páromat nem zavarta, viszont tudta, hogy engem bánt és azt is, hogy együtt jobban megy majd a szekér, ha többet keresek. Segített, hogy tudjam állni a tanulmányaimat, meghúztuk addig magunkat és átmentem részmunkaidőbe, hogy tudjak tanulni. Ma egyértelműen többet keresek, annyit nagyjából, mint ő. Együtt csináltuk, mert nekem egyedül nem igazán lett volna esélyem finanszírozni az életet és a tanulást egyszerre... sem pénzben sem időben.


Ha ilyen gondja van, meg tudja oldani úgy, hogy működjön... De a legtöbb ember nem csinál abból ügyet, hogy a párja kevesebbet keres, főleg, hogy azért együtt annyit kerestek, hogy csak egy idióta ne tudna belőle kényelmesen kijönni.


Mondjuk nem értem, miért veszed magadra. Ez egy tök komolytalan kapcsolat, még együtt sem éltek. Ez csak egy bohóckodás így. Lépj ki és kész.

2020. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy fillért sem kértem tőle soha, nem is fogok, semmivel nem tartozok neki, úgyhogy a saját pénzével foglalkozzon, ne az enyémmel.
2020. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkanélküli vagyok, a 2 gyerek miatt kapok 26600at egy hónapra, nincs min nyavajognom 😅
2020. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Páros lábbal rúgnék ki egy ilyen embert és esélye sem lenne visszakuncsorogni magát. Hasonló jövedelmem van, mint neked, én egész kényelmesen megélek belőle, megtakarításokra is jut, háziállataimra is jut, nem koplalok, csak akkor csúszok el számlával, ha elfelejtem...
2020. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervez veled komolyan, csak jó hogy van kit dugni amíg nincs más.
2020. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben megkérném, hogy szerezzen egy jobban fizető állást és keressen helyettem is. ¯\_(ツ)_/¯
2020. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Visszavágnám hogy "pasiszinten te is!"
2020. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám neki, hogy minden relatív, szerintem ő is keveset keres - az exem építkezési vállalkozóként ennek minimum a tripláját kereste, és az ő korában már nem albiban élt (még úgy kezdtük együtt, friss diplomásként), hanem egy családi házban, amit ő tervezett és épített meg.


Meg mondanám, hogy egy barátnőm három diplomával, projekt managerként közel két millió forintnak megfelelő nettót keres Németországban.


Szóval kinek mi a kevés.


Meg azért megkérdezném, hogy konkrétan MIHEZ kevés NEKI az ÉN fizetésem.

2020. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!