Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ezt a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezt a kapcsolatot így folytatni, törődjek bele, hogy egyedülálló anyaként nem találok jobbat?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok a jelenlegi párommal, és van egy kilenc éves kisfiam az előző házasságomból. Nemigazán haladunk semerre ezzel a kapcsolattal, alig egy hónapja költöztünk össze, de csak azért mert sokat nyagattam miatta. Én nagyon szeretem, de úgy érzem, hogy ő sokkal kevésbé viszonozza. Magától soha nem ír üzenetet, ha írok is neki, akkor épp 2-3 szóval válaszol, látszólag egyáltalán nem gondolom rám, és nem hiányzom neki amikor nem vagyunk együtt. Együtt nem tudunk elmenni sehova, max bevásárolni, vagy ha el kell intézni valamit. A barátaival ezzel szemben el tud menni sörözni, vagy motorozni, de engem soha nem hív. Én oda vagyok érte, a szex is fantasztikus, de én ennél többet szeretnék. Házasságról hallani sem akar, pedig én nagyon vártam, hogy megkérje a kezem, tálan az a probléma, hogy két évvel fiatalabb nálam. A fiammal nagyon jó a kapcsolata, a gyerek jobban szereti mint az igazi apukáját. Szüleimmel nagyon sokat beszélgettunk róla, tudják, hogy mennyire bánt ez a helyzet. Ők is szeretik a jelenlegi páromat, is azt javasolják, hogy ne hagyjam el, mert nehezen találnék egy másik férfit aki elfogadja, és ennyire szereti a fiamat.

2020. febr. 21. 12:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad ezeket vele is megbeszelni? Ha igen, mit reagált?
2020. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Derwer ***** válasza:
25%

Szerintem a már felsorolt dolgok elégségesek egy működő kapcsolathoz... Nem, nem azt mondom, hogy tökéletes, vagy jó, de működő kapcsolathoz.


Már csak a gyermek miatt se igazán erőltetném a változtatást, hogy majd egyszer talán lesz jobb.


Ráadásul a foghíjas kommunikáció lehet normális is, a pasik nem mind beszédesek. Az együtt töltött idővel kapcsolatban azért elvárható lenne javulás, de ezt miként próbáltátok feloldani egyáltalán?


No de én csak egy 31F vagyok, így nem érthetem mi zajlik a te női lelkedben, én csak a logikai részét néztem.

2020. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam persze,de eredménytelenül. Ha elmondtam neki, hogy több figyelemre, és törődésre vágyom, akkor 2-3 napig szépen viselkedett, aztán visszaállt minden. Volt emiatt egy hetes mosolyszünet is, de látszólag észre sem vette , nem tett semmi lépést, hogy megbeszéljük. Csak úgy elvan a világában, csak a szamitogép és motorja érdekli.
2020. febr. 21. 12:38
 4/20 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nem beszédes típus. Nemlehet csak úgy felhivni különösebb ok nélkül, hogy "szia, mit csinálsz?" Mással is 2-3 szót beszél telefonba, vagy ha szóval tartják, akkor rászól az illetőre, hogy a" lényeget mondd!" Igazából kedves, és segítőkész, csak nem szeret feleslegesen beszélni.
2020. febr. 21. 12:47
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Mi lenne ha elfogadnád olyannak amilyen? Mikor megismerted más volt? Miért akarod megváltoztatni, belekényszeríteni olyanba amit igazán nem is akar (mondta is)?

A folyamatos b@$Z0GATÁST, nyaggatást SENKI NEM VISELI JÓL!

2020. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

A leírásod alapján azt látom, ő tényleg csak úgy elvan és sodródik. Annyira nem lelkes veled, a kapcsolatotokkal kapcsolatosan. Sem. Kicsit langyos víz a hapsi meg neki ez az egész helyzet, maceráltad, összeköltözött, de ő ezzel a maga részét letudta.


Megértem, hogy ebben a formában kevesled a programot, kommunikációt, törődést, de nem nagyon hiszem, hogy tartósan fog ez változni. Ha két éve ez van, összeköltözés sem változtatott rajta, vagy elfogadod hogy ilyen vagy nem.

2020. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A barátaival tud tartósan beszélgetni egy kocsmában, és vannak közös programjaik is. Velem még egy kávéra sem hajlandó kimozudulni, mert soha nincs kedve. Az itthoni filmnézés kimeríti a közös programot. Mikor dolgozik soha nem ír, legalább annyit, hogy megkérdezze hogy vagyok, pedig bőven lenne rá ideje.
2020. febr. 21. 13:04
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát... most is csak azt tudom írni, amit az előbb: megértem, hogy neked ez kevés, nekem is az lenne. De 2 éve ilyen és nem is nagyon akar változtatni.

Ezt egyedül Te tudod eldönteni, megfelel-e neked ebben a formában.

2020. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én nem javasolnám a szakítást. Nagyon jó olyat találni, aki a gyerekeddel jól kijön. Sok új pasi csak nyűggént tekintene rá. Az én szememben ez egy nagy plusz.

A kettőtök kapcsolatán lehet javítani. Ajánlom, hogy legyél próaktív. Ne várd, hgoy ő hívjon el, mond meg neki, ha legközelebb megy haverokkal vagy motorozni, te is szeretnél jönni. Érezze, hogy vele akarsz lenni. Ezt nem szóban kell elnondani, iknább éreztetni érdemes.

2020. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem körülötted forog a világa, és ez zavar, bármilyen ember is ő.

Igazából elhagyhatod, de minden lépésnek ára van. Ha elhagyod és nincs jobb így jártál, ha pedig elhagyod és jobb lesz hát akkor összejött. Felnőtt nőként kell tudni döntést hozni.

2020. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!