Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet azt kérni a páromtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt kérni a páromtól hogy tiltsa le az összes exét, vagy szerintetek felesleges? Mit tennél ha azt látnád pár hónap kapcsolat után hogy még beszélget egy exével?

Figyelt kérdés
Mármint érdemes erre kérni a párom, hogy tiltsa le az összes exét? (Akár akkor mikor még a kapcsolat eleje van, akár mikor már nagyban benne vagyunk)

2020. febr. 21. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen felesleges ilyet kérni tőle, sőt még gyerekes is, ezzel csak magadat minősíted vele, teljesen felesleges ok nélkül hisztizni és féltékenykedni.


Beszélj vele erről, kérdezd meg higgadtan, hogy mi mondanivalójuk van még egymásnak. Ne támadj, érdeklődj, mond el neki erről a véleményed, érzéseid.

2020. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen megbeszélni kell, a tiltás sehova se vezet. Amúgy attól hogy ex még nem mindig kell megszüntetni minden kapcsolatot, nekem is van akivel rendszeresen tartom a kapcsolatot de eszembe se jutna bármi vele, mindkettőnk a maga útját járja ilyen téren, nem hoz lázba.
2020. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert valaki az exe,még lehet jóban vele. Nem kell pisisként hisztizni...
2020. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem felesleges. A férjem sem tiltotta az exeket, de a születésnapi felköszöntéseken kívül nincs velük kapcsolata. Én gyerekesnek tartom a tiltást.
2020. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges. Amúgy ha attól félsz hogy újra összejön valamelyikkel, akkor ennyi erővel az összes nő ismerősétől el kellene tiltanod.

Egy új nővel is összejöhetne, nem feltétlenül a régihez fog visszamenni.

2020. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Felesleges kérés. Én abból teljesen kiábrándultam pár hónapon belül, aki az exével foglalkozott.
2020. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Úgy általában a letiltás a legdedósabb dolog a világon - amúgy meg én is dumálok az exeimmel, van akivel 15 év után is, mert jóban maradtunk. Naés.
2020. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak totál baromság... Semmit nem érsz el vele.
2020. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Álljak melléd? 😊

Nálunk csak egyoldalú divat az exét valagát nyalni. Nem az én oldalamról,pedig az exférjemmel közös gyerek is van. Nekem őt lekellett tiltanom,fel sem hívhat,ott is tiltva. Ha a gyerekkel kapcsolatban beszélünk ,én hívom. Másik oldalról jöttek a szutykok közösségi oldalon,telefonszámot kérve,hogy feltudják hívni... tiltattam őket. Gyerek sincs ,1-2 hónapos dugások voltak,semmi keresnivalójuk a kapcsolatunkban. Ennyi. Most pontozzatok le 😁😁

2020. jún. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Exek valagát nyalni*** nyomorc telefon 😁😁
2020. jún. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!