Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 éve vagyok együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve vagyok együtt a párommal. Sajnos a kémia már nagyon rég nem működik köztünk. Megtudnám még valahogy menteni a kapcsolatunkat vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve, hogy megromlott a szex köztünk. Próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, de eredménytelenül és már beletörődtem abba, hogy ez nem megy nekünk. Nem tudja, hogy miért van ez, csak azt szögezte le, hogy nem velem van a baja. Már lassan egy éve külön szobába is alszom, mert nem akarom, hogy azt érezze a párom, hogy kényszeríteni akarnám bármire is. Nagyon sokat gondolkoztam már, hogy mit tegyek de egyszerűen őt nem érdekli az egész, ránt kettőt a vállán és nem szól semmit. Ha van szabadideje azonnal megy a műhelyébe szerelni vagy motorozni. Augusztusban ultimátumot adtam neki, de annyira erőltetnek éreztem az egészet, hogy inkább hagytam az egészet a francba és többet nem próbálkoztam nála. Szokta mondani, hogy szeret.. ölelget, csókolgat, támogat mindenben.. de soha nem kezdeményezi, hogy több legyen egy csókból én meg már nem is merek lépni, mert tudom, hogy visszautasít. Novemberben az egyik volt kollegámmal összefutottunk, azóta nem bírom kiverni a fejemből. Akárhányszor látom azonnal jó kedvem lesz. A párom is észrevette már, hogy nem vagyunk egymásnak közömbösek és nagyon féltékeny lett, de az ágyam még mindig külön szobában van és azóta egyszer voltunk együtt, de nem volt jó. Megcsalni nem fogom, mert jó ember és nem ezt érdemelné, de nem látom már értelmét annak, hogy várjam a változást. Minden este megígéri, hogy majd "holnapra összeszedem magam.." Nem tudom, hogy lesz e valamikor "holnap"..

#szex #kapcsolat #szexmentesélet #szex nélkül egy kapcsolatban
2020. febr. 24. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok, nem tudjuk.


Bár, itt annyira semmi sem működik, hogy nem érdemes erőltetni, akárhány évesek is vagytok.


Én csak azt nem értem, 4 évet hogy lehet így kibírni...

2020. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Elmehetsz pszichológushoz, hátha együtt ki tudjátok deríteni mi a gond. Szerintem rá kéne jönni, hogy neki mi baja lehet. Lehet megcsal?
2020. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Én ezt komolyan nem értem.

Hiányzik a szex?

Igen.

Megkapod?

Nem.

Nem akarod emiatt elhagyni?

Nem.

Akkor vagy szenvedsz és kussolsz, mert így döntöttél, vagy megcsalod, mert hiányzik a szex, de legalább nem hagyod el, vagy elhagyod és meg se csalod, de végre szexelhetsz is.

Te döntesz.

2020. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom a legnagyobb gondnak, hogy a párod legyint egyet és nem vesz tudomást a problémáról. Én hiszem azt, hogy bármit meg lehet oldani, ha mindkét fél akarja és hajlandó tenni is érte.


Hány évesek vagytok? Korábban milyen volt a szexuális életetek (az első 3 évben)? Összepasszoltatok mondjuk ami a gyakoriságot illeti? Amennyiben igen, akkor szerintem ezek közül lehet valamelyik a probléma forrása:


- szeretője van

- testi/lelki betegsége van

- valami nagyon komoly probléma az életében, amiről te nem tudsz (pl. a munkahelyén)


33N

2020. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Meddig akarsz élni? Engedd el! A kapcsolat egy 4 lábú asztal. Szeretet, közös érdeklődési kör, szex, anyagiak. Ha valamelyik nincs meg, akkor az asztal billeg, vagy össze fog dőlni. Nem tartható a kapcsolat.
2020. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Menjetek el egy pszichológushoz, lehet, hogy tud segíteni. Amennyiben erre nem hajlandó akkor kár pazarolni az idődet.
2020. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Deritsd ki h miert nem akar!

Az nem normális h nem komunikaltok róla!

2020. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te megtettél mindent ezért a kapcsolatért ahogy írod. Itt nemcsak a szex hiánya a gond / bár az is lényeges/, inkább az,hogy erröl nem beszél,nem keres megoldást,és hagyja,hogy Te emiatt külön szobában aludj. Hagyd el,váljatok el,és ismerkedj a másik férfival,lelkiismeretfurdalás nélkül.
2020. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a kérdés???????Nem szerelmes már csak szeret megszokásból vagytok együtt.Minek???Külön szoba nincs sex lakótársak vagytok nem szerelmes pár csak ragaszkodtok egymáshoz de ez kevés egy boldog párkapcsolathoz senki ne élje igy le az életét boldogtalanul csak ez az egy van és ez is nagyon rövid csak úgy repülnek az évek.
2020. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És hogy találjak szeretőt? Ki az aki abba bele menne, hogy kapcsolatban élő nővel legyen? El se tudom lassan azt képzelni, hogy férfival legyek, hiába hiányzik az önbizalmam teljesen odavágta a párocskám.
2020. febr. 25. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!