Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy két éves kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy két éves kapcsolatom, mégis mást keresek? Mi romlott el?

Figyelt kérdés
Van egy két éves kapcsolatom, mégis inkább ismerkedek szívesen más lányokkal, eddig minden nagyon jól működött, aztán egyszer már nem kívánom az ágyban annyira, idegesít, nem őt látom a legszebbnek, elhagynám de mégse...ragaszkodom hozzá és nem tudok szakítani vele, közben meg másra is vágyom.. Mit tegyek?

2020. febr. 25. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el. Neked ő már nem kell csak biztos pont. Előbb utóbb megcsalod majd az meg senkinek nem jó. A kapcsolat pedig csak romlani fog innentől ha nincs valós oka annak hogy már nem kel neked. Elszállt a rózsaszín köd és nálad pont eddig tartott a szerelem. Keress mást hátha azzal tovább bírod de ha nincs különösebb oka annak hogy már nem kell a párod mint nő és zavar mint ember akkor nem vagy monogám típus. Ezzel sincs gond csak tudni kell kezelni.
2020. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
A kutya is jó dolgában vész meg... Szerintem szakítsál, aztán pár hét, hónap után kéredzkedj vissza, talán visszafogad...
2020. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak ragaszkodsz, de már nem szereted.

Talán félnél a magánytól, őt meg már megszoktad;

már csak megszokásból vagy vele.

Engedd őt el, adj mindkettőtöknek esélyt a boldogságra.

De őszintén!!.

2020. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted. Ne legyél ikyen önző, mond meg neki az igazat és ne bántsd meg!
2020. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Épp a 4dik válaszoló részére... Pont attól is tartok hogy mennyire kiborulna ha szakítanék, nagyon érzékeny típus

A többi válasz közt is kaptam hasznos infókat. Illetve igen a megszokás és a biztos pont is egy fajta lehetőség..:/ de valamilyen szinten én is szeretem de nagyon sokat hiszitizett egy időszakban én már nem nagyon bírtam idegekkel, szerintem azóta kezdődött

2020. febr. 25. 21:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg miért nem ezt írtad... úgy tünt, h a csaj ok, te csak ráuntál... Közben meg ló...kakit, nagyon is van okod, kicsinált, és most kezdesz erre rájönni. Szakíts, ennek a kapcsinak már vége van, csak te nem akarod látni.
2020. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, van benne valami amit mondasz, sok rosszat is okozott nekem a hisztikkel és veszekedésekkel, de viszont annyi minden közös fűz hozzá hogy nagyon nehéz , próbáltam megjavitani, de ha valamit már másképp teszek mint ahogy számítana rá, folyton csak a veszekedés. Annyi értékes pillanatunk volt, és tudom hogy őszintén szeret, ezért is nehéz hogy mit tegyek.
2020. febr. 25. 22:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szeretett az exem, csak azzal sokra nem mentem, h közben boldogtalan voltam. Vannak akik nem illenek össze, ennyire egyszerű (csak mi bonyolítjuk a lelkünk miatt). Engedd el, magad miatt, de miatta is.
2020. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Különben milyen szeretet az, ahol nincs elfogadás, hogy amit csinálsz az csak rossz lehet? Nem fogad el téged teljesen, úgy ahogy vagy, csak akkor ha úgy csinálsz, ami neki jó, tetszik. Ez önző szeretet, birtoklás, köze sincs az őszinte érzelmekhez. Nem véletlenül kívánkozol ki ebből a kapcsolatból... Gondold át, sztem tudni fogod mit tegyél és nem is lesz lelkifurdalásod.
2020. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

És ez mire jó amit most csinálsz????? Mert végülis már nem szereted és nem akarsz vele lenni ő meg tök nagy hazugságban él akkor... Vagy megvárod amíg ő dob ki, addig meg szét csalod?? Ráadásul ez neked sem jó, szenvedni egy kapcsolatban, erre pazarolni az idődet, energiádat........

2020. febr. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!