Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy sokkal fiatalabb nőbe! Hogy lépjek túl? 51F

Figyelt kérdés

Nős vagyok, de sose csalnám meg a feleségem. Viszont két éve munka kapcsán megismertem egy 27 éves nőt, aki egyszerűen lenyűgöz. Ahogy egyre többet beszélgettünk, rájöttem, milyen jó természete van, intelligens, van humorérzéke. És emellett angyalszép. Próbáltam kiverni a fejemből, kerülni, ahogy csak tudom, de a munka miatt gyakran összetalálkozunk és megint a hatása alá kerülök. Hozzáteszem, soha egy szóval nem utalt semmire, nem bátorított, egyszerűen kedves. Nem tagadom, néha el is szoktam fantáziálni... Nyáron amikor lengébben öltözött, nem bírtam a szemem levenni róla.

Mit tegyek? Kérlek segítsetek.



2020. febr. 26. 16:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Az agyadat fordítsd arra, hogy a kapcsolatodat megjavítod a feleségeddel, hisz ha már ilyen dolog történt, ott bajok vannak a kapcsolatotokban.
2020. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, közös programokat szerveztem, sokat beszélgettünk, de fejben sokszor nem ott vagyok.
2020. febr. 26. 16:14
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Gondold át, hogy fel akarod e rúgni az eddigi életed ennyi idősen?

Hová vezethet a viszonyotok és meddig tarthat?

Mi lehet a közös célotok ekkor korkülönbséggel?


Talán ezek a válaszok lehűtik a kedélyed.


Fantáziálni meg továbbra is szabad!

2020. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Majd, ha a szeretőd lesz és elkezd követelőzni, hogy hagyd ott a feleségedet és hozzál egy döntést, meglátjuk milyen "kedvesen" fog elárulni téged.
2020. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szó sincs róla, hogy a nő akarna tőle valamit. Álmodozni szabad, ha meg zavar, próbáld elkerülni.
2020. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Így van, szó sincs arról, hogy akarna bármit. Azt látom, hogy szimpatikus vagyok neki, szívesen beszélget velem, de ennyi. Viszont azt is látom rajta, tudja, mi a helyzet. Rajtakapott párszor már, ahogy figyelem, és akkor zavarba jön, elpirul. Ez miatt még jobban vonz.

2020. febr. 26. 16:32
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

Nem értelek, én 10 évvel fiatalabb nőt sem találok már vonzónak. Infantilis a gondolkodásuk hozzám képest. Ajánlom, hogy aktívan kerüld a kapcsolatot vele; akár új munkahelyet is kereshetsz.

Azt díjazom benned, hogy nem akarsz kapcsolatot vele.


35F

2020. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Mondogasd magadna, hogy "Ő nem szeret engem. Ő nem szeret engem." Én is szerelmes vagyok egy kollégámba. Ez kicsit segíteni szokott.
2020. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Gondolj már bele! Egy 27 éves nőnek nem egy 50es pasi kell!

A te feleseged is volt annyi idős,szép meg minden. Azon nosztagiazz!


Most te mit szolnal eleted parja el lenne ajulva egy fiatal csinos fickotol?

2020. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%
Csapd ki a gyíkot és könnyebb lesz
2020. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!