Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagynom kéne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Éppen egy párkapcsolat előtt állok, már egy jó ideje beszélgetünk és randit tervezünk, de van egy dolog ami nagyon zavar, meghozzá a legjobb barátnője. Ezzel nem is lenne akkora probléma, de a lány az exe volt és már gyereket tervezgettek. Napi szinten beszélnek és azt mondta, hogy neki az a lány a legfontosabb ember az életében, de már nem jönnének össze. Szerintetek érdemes lenne belekezdenem vele egy kapcsolatba, vagy inkább hagyjam?

2020. febr. 28. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiaknak nem szokott egy csaj a "legjobb barátnője" lenni, ilyen fogalom nők esetében használatos.


Mindenesetre világos, hogy vannak még köztük érzelmek. Szerintem maradj ki ebből, keress mást.

2020. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék vele össze. A napi kapcsolat nekem nem fér bele, az sem, hogy vele beszéli majd meg a dolgainkat, az meg főleg nem, hogy a legfontosabb ember az életében. Akkor éljen ővele.
2020. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előtte lezárunk dolgokat,mielőtt belekezdünk valamibe.

Én mindig igy csináltam.

Majd ha feldolgozta,és nem az a lány lesz a legfontosabb,hanem te,akkor kell elkezdeni.

Én hagynám.Ill addig hagynám.

Az már a te döntésed,hogy vársz,vagy túllépsz rajta.

2020. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne!!


Én fordított esetről tudok, ahol egy jó haverom összejött végül a csajjal, aki az elején majdnem visszament az exhez. Pár év után a csaj szakított, a barátom pedig kb padlót fogott. Rendes, tipikus jófiú a srác, és tényleg megviselte a dolog.

2020. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En hagynam. Volt feleseg hosszu evek utan, esetleg nem mellekesen kozos gyerekek anyja tenyleg lehet legjobb barat. De ilyen fiatalon nagyon valoszinutlennek tunik, hogy kettojuk kozul legalabb az egyik ne szeretne tobbet.

De ha megis baratsag, hogy birnad ezt elviselni.

2020. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt az egész szitut most hagyd! 3 ilyen esettel találkoztam, 2 barátnőkkel történt, 1 velem.

Mindhárom esetben "jajj az egy nagyon jó lélek, jóban maradtunk". Na mindháromból vagy az lett, hogy:

- engem megcsalt az exével, erre kidobtam

- egyik barátnőmet otthagyta, amint az ex füttyentett

- másik barátnőmet is megcsalta és ott is hagyta az exért, majd mégse kellett az exnek és jött vissza könyörögni a barátnőmhöz.


Remélem van eszed!


31N

2020. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztos hagynám, sok lenne..
2020. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg míg eldönti, hogy kit is akar valójában mert addig nem érdemes belemenni. Csak ha már biztos benne a srác ,hogy neki ki a fontosabb akkor érdemes átgondolni. Addig hagyd.
2020. febr. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!