Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik tőlem a barátom, ha menstruálok?

Figyelt kérdés

Most menstruálok először mióta összeköltöztünk. Konkrétán költe velem,hogy másik szobában kell aludnom,és feltűnően undorodik tőlem. Nem csókol meg,stb.Nagyon rosszul esik,eleve folyamatosan görcsölök,és még ez is.:( Fürdök,nagyon igényes vagyok. Nem értem miért tartja ilyen gusztustalannak. Hisz ha ezen nem esnék át minden hónapban,nem lehetne egy napon gyerekünk.

Minden férfi így van ezzel?

Mit tudnék tenni ez ellen?


2020. febr. 29. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs minden férfi így ezzel és ez a szintű undorodás egyáltalán nem normális. Nem tudom, lehet-e bármi ok a háttérben, ami a viszolygást kiváltja, vagy szimplán gyerekesen gondolkodik. Én rákérdeznék és ha nem jutunk dűlőre nem maradnék vele, ez hosszú távon együttélésnél tarthatatlan.
2020. febr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van minden férfi így ezzel. Az én férjem nem undorodik. Simogatja a hasam, szeretget olyankor is. A te barátod nem nőtt még fel, nem fogja fel hogy ez normális, természetes dolog. Semmit nem tudsz vele kezdeni.
2020. febr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

így járnak azok a nők, akik egy kisgyerekkel jönnek össze.


De ugye ő a nagybetűs FÉRFI a számodra, csak azért mert 20onévesen egyedül lakik...

2020. febr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincs így ezzel minden férfi. Én még pl soha nem is találkoztam a jelenséggel, kamaszként sem, nemhogy felnőttként, együttélős kapcsolatban.


Ez ellen azt tudod tenni, hogy:

A: megbeszéled vele, rákérdezel az okokra, megpróbáltok valahogy dűlőre jutni

B: keresel egy normális pasit


Ha minden hónapban egy hétig külön kell aludnod, és egyébként rendszeresen fogod ezt az undort érezni a részéről, az elég rövid időn belül a kapcsolatotok halálához fog vezetni.


Hogyhogy összeköltözés előtt nem zavarta a dolog amúgy?

2020. febr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Hogy nem nyal ki megértem. Mi simàn szexelünk. Van mosógèp.

Te jol melléfogtàl ezzel a gyerekkel. Még jó hogy nem lő le mert menszid van.

2020. febr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesfajta undorodás szerintem nem normális.

Legalábbis mi csak a szexet függesztjük fel, ha nagyon rosszul vagyok, de hogy másik szobában aludjak...

Érdemes lenne beszélned vele erről.

2020. febr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat en az exemmel szexeltem is amikor mar nem fajt neki, de meg azert volt benne annyi h kriminologiai helyszin legyen az agybol.
2020. febr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá hogy van e valami rossz élménye ezzel kapcsolatban, ha nincs és szimplán undorodik akkor jobb ha megszabadulsz tőle. Ez eggyáltalán nem normális dolog, főleg hogy még aludj is külön, mert ha szimplán nem fekszik le veled olyankor az megérthető, de így... Rám egyszer nézzen undorral a párom én biztos el fogom küldeni. Vagy várd meg a végét és amikor feláll neki te is nézz rá undorral.
2020. febr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Én is fürdök olyankor, ha lehet naponta többször is, mégis van egy jellegzetes szagom olyankor. Ahogy idősödtem, úgy jött ez a dolog, régebben nem éreztem ennyire magamon ezt a szagot. Konkrétan annyira undorodok magamtól az első 2-3 napban, hogy legszívesebben másik szobába mennék magamtól, randit is mondtam már le ilyenkor. Az viszont nagyon rosszul esett, amikor a párom megjegyzést tett rám.
2020. febr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem szembesült ezzel a dologgal idáig, lehet hogy az édesanyja valami olyan dolgot mondott neki vagy látott kiskorában ami miatt így reagál. Azért tegyük hozzá, hogy elég kevés férfi bírja jól a vér látványát, nem a kamu szexhuszárokból kell kiindulni.

Viszont egy kapcsolat nem működhet úgy, hogy olyan dolog miatt durcázik amiről te nem tehetsz, ezt kéne vele megértetni. Amikor fáj a párom hasa akkor ráteszem a kezem és állítólag ettől megnyugszik, neki nagyon intenzívem görcsöl a hasa, kell a NO-SPA mert megörül. Van újabban valami tapasz, azt is kipróbálta. Férfiként azt mondom, hogy 1 hónapban 2-3 nap extra figyelmet és türelmet megérdemel a párom, aki ezt nem érti meg az nem érett az összeköltözésre.

2020. febr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!