Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelek, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelek, hogy egy pasi nem szakadt még le az anyjáról?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyasmi, mint az egyik haver, akit ismerek:


- 30 éves elmúlt és még az anyjával lakik

- Nem szeretne külön menni, mert... (jönnek a kifogások)

- az anyja még parancsol neki, akinek nem mer ellent mondani.

- Nincsenek tervei, csak vágyalom, amiket lusta megvalósítani.

- Önbizalomhiánnyal rendelkezik.

- Kb. 10 éve nem volt barátnője.

2020. febr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még valami:


Nem önálló.


Amikor mondtam neki, hogy paprikás krumplit főzök, akkor meglepődött, hogy rendesen pucolom a krumplit? Mert ő nyilván még egy olyan kaját sem tud összeütni. Arra viszont emlékszem, hogy viccelődött azzal, hogy neki az anyja viszi be az ételt.


Na, az ilyen fazonok nem szakadtak még le az anyjukról, ez a haver sem.

2020. febr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen exem. Külföldön él az anyja, de mégis bele akár szólni mindenbe, és mikor jött látogatóba, borított mindent, hogy úgy tűnjön, hogy az ő szabályait követi, még engem is kidobott a lakásból így hirtelen arra a pár napra. Nem volt képes megmondani neki, hogy figyelj, én már itt élek, itt van munkám, úgyhogy nem szolhatsz bele, keresek annyit, hogy fenntartsam magam egyedül is. Viszont ez még a kisebbik baj volt. A nagyobbik az, hogy eleve ő is hagyta magát befolyásolni. Amikor le akartam vele ülni beszélni egyrészt arról, hogy az anyjával kapcsolatos problémákat hogy lehetne kezelni, másrészt meg arról, hogy hogy szeretne élni a jövőben, mik azok a minták, amiket mégiscsak át akar venni az anyjától, és mi az, amit ő másképp akár csinálni, mindig az volt a válasz, hogy fogalma sincs, és nem is törekedett arra, hogy legyen egy határozott véleménye, ami mellett ki tud állni attól függetlenül, hogy én vagy az anyja egyetértünk-e vele. Végül nem állt ki mellettem, az anyjának sikerült bennünket szétválasztania, de úgy érzem, erről ő is tehet, mert mindig kettőn áll a vásár. És még ezek után sem akar változtatni, na ez az, ami valóban nagy probléma. Senkivel sem akart szembeszegülni, így mindkettőnknek mindig azt hazudta, amit a másik épp hallani akart, csak hát hosszú távon ez nem működik, az ő saját élete sem lesz rendben, nem hogy a kapcsolata, ha ezek után próbálkozni fog még vele egyáltalán.
2020. febr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!