Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most még ő szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most még ő szakít velem? 28N

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt a párom úgymond "lebukott",

És számomra kiderult, hogy van valakije. Persze tagadta,és még ő sértődött meg hogy én. Én bízok benne. Én naivan meg is bocsátottam volna, én közeledtem felé rögtön másnap de elutasított. És azóta abszolút nem keres, nem válaszol az üzeneteimre sem.

Ilyen létezik? Teljesen magam alatt vagyok azóta. Hogy állhat még neki feljebb?


2020. febr. 29. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, eddig se kellettél neki úgy látszik.
2020. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

** és még ő sértődött meg, hogy nem bízok benne.. ***

Bocs, csak a telefonom olyan okos sokszor magától írogat 😃😃

2020. febr. 29. 18:43
 3/12 A kérdező kommentje:
Igaz?! Csak Olyan nehéz... 😔
2020. febr. 29. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szedd már össze magad! 26f
2020. febr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem dobd ki a kukába a csávót
2020. febr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Egy olyan miatt vagy magad alatt aki megcsal majd ő sértődik be és téged állít be rossznak? Szerintem örűlj hogy megszabadulhatsz egy plusz szeméttől. Még most lépj le amég nem ad be neked valami kamu sztorit.
2020. febr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem neki áll feljebb. Van valakije, vele akar lenni, csak még nem mert veled szakítani, hátha nem jön össze az új csajjal. De most a lebukás kapóra jött neki.
2020. febr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson előtte megalázkodni. Én ilyenkor egyszerűen azt csinálom, hogy soha többet nem állok szóba az illetővel. Ha nem is tiltom le, de utána már hiába ír, vagy keres...
2020. febr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Annyira jól jönnek a biztatások most. Nagyon gyenge vagyok az elengedés terén.... 😔
2020. febr. 29. 18:56
 10/12 Noren1989 ***** válasza:

Bocsi, de mit kell itt elengedni?


Mással kupakolt, ami ugyebár instant kidobás.

Megpiszkálta az egódat, hogy még neked legyen szar -> manipulatív a kisbarátod.


Ezek után még gondod van az elengedéssel?


XDDDDDDDDDDDD

2020. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!