Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott a pénzen veszekedni?

Figyelt kérdés
Vagy csak az én kapcsolatom ilyen már kezdem azt hinni...

2020. febr. 29. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azok veszekednek, akiknek nincs. :(
2020. febr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Van,csak nem elég...

De talán még a milliárdosok sem mondják azt,hogy nekik ennyi elèg és nem kell több.

2020. febr. 29. 18:49
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

A nők 99%-a a pénzt IS, nézi a párválasztásnál.


Ez tény!!!

2020. febr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezen mit lehet vitázni. Mindenki annyit keres amennyit, arra telik amire... Min lehet összeveszni, hogy miért nem 24 órázik a másik?

Ahol meg azon megy a vita, hogy mire költsenek, az egyik fél szórja a pénzt vagy éppen nagyon filléreskedik ott egyszerűen csak nem illenek össze a felek. Akiknek ennyire más a pénzügyi kultúrájuk azoknak nincs jövője együtt. Pláne ha még veszekedés is van, ami egy normális kapcsolatban nincs jelen mert bármit higgadtan megbeszélnek.

De egyébként meg pont ezért nem kell mindenben közösködni. Én valahogy csak azokban a kapcsolatokban látom ezt ahol a két fél a másik pénzén akarja a saját céljait megvalósítani és folyamatosan erőltetik egymásra, hogy most erre meg arra kell a pénz. Ahol megvan mindenkinek a saját pénze is a saját céljaira ott érdekes módon nincs ilyen "dehát minek vettél cipőt ha házra kell a pénz".

2020. febr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nincs én pénzem te pénzed közös kassza van az együttélés kezdetétől fogva. De az árak mennek felfelé és régebben ugye a hasonló ősszeg többet ért...

Nehéz ügy ez.

2020. febr. 29. 19:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Nálunj nincs közös kassza pont ezért. Mindenki azt vesz a pénzéből, amit jónak lát.
2020. febr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Soha pénzen nem vesztünk össze.Amikor gyeden voltam kevesebb volt megoldottuk amikor a férjem 2 hónapig munkanélkülin volt mert megszűnt a munkahelye megoldottuk beosztottuk.Közös kasszán vagyunk mindketten dolgozunk nincs enyém tiéd közös van.Erre esküdtünk szegénységben gazdagságban jóban rosszban de együtt.
2020. febr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az a baj ,hogy én bele megyek a külön kasszába is,én vagyok a megfontoltabb fél, de ha neki elfogy a pénze (ami több mint az enyem, nem számottevően de több ) akkor megmondom a hűtőben a kaja az én pénzemből van tehát nem adok?

Ezért Nemtudom a külön kassza hogy működik sok helyen....

2020. febr. 29. 20:57
 9/16 anonim ***** válasza:

kulon kassza kell. az a normalis szerintem.

Nyilvan nem kell sajnalni a masiktol semmit, de tegyen bele mindket fel, amennyit tud.

Ha pedig valami nem fer bele, akkor nem fer bele.

2020. febr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De ha a külön kasszában én spórolok és adok az enyémből mert ő egyszerűen nem jól osztja be akkor ugyanott vagyok sőt rosszabb!


Gyakorlatban tényleg nem látom at ezt , pl ő gyakran rendel kajàt, amit ő fizet ő eszi meg egy adag oké ...

én általában főzök de akkor ha neki is kellene adjon az alapanyagba pénzt mert nem mindegy a mennyiség.


Csekkek és a lakás költsége feleződik az alap lenne.

2020. febr. 29. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!