Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ignoral a barátom már 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignoral a barátom már 3 napja?

Figyelt kérdés

Szerda este teljen normálisan, kedvesen válaszolt, nem tűnt sértődöttnek vagy bármi, előtte pár nappal találkoztunk, akkor is minden rendben volt, irtó édes volt velem, aztán csütörtökön írtam neki valamit, elolvasta egyből, semmi velünk kapcsolatos dolog, csak egy sima mesélnivalo, és azóta semmire nem reagál.. Még csak el sem olvassa, amiket írtam neki. Instagramon is írtam, ott sem olvassa el...



Szerintetek mi történhetett?

Teljesen ki vagyok borulva... Hogyan változhatnak meg valakinek az érzései 2 nap alatt? Nem értem. :(


2020. febr. 29. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel telefonon.
2020. febr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hívni, mert nem magyar a srác, és nem engedi hívni a számát, gondolom, le van nekem tiltva a külföldi szám.
2020. febr. 29. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok jóval kecsegtet. Szerintem senki sem annyira elfoglalt hogy a párjának ne tudjon visszaírni.
2020. febr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miota vagytok egyutt? Lehet ghostingolt. Vagy valami tortent vele:/
2020. febr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Ő már nem a "barátod".

Lefogadom, soha nem is találkoztatok személyesen.

2020. febr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja vagyunk együtt.
2020. márc. 1. 06:51
 7/7 anonim válasza:
Azóta megoldódott a problémád?🥺
2021. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!