Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy mindjárt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy mindjárt az elején össze kellett csiszolódni a pároddal, és utána lett igazán harmonikus a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szóval hogy nem az volt mondjuk, hogy hónapokig tökéletes minden az elején, hanem amíg meg nem ismeritek jobban egymást, vagy át nem beszéltek dolgokat ki mit miért csinál, mi esik jól neked vagy a másiknak, addig voltak kisebb konfliktusok? Nem összeveszésre gondolok. Vannak dolgok amikben más a felfogásunk de semmi egetrengető, jól megvagyunk csak érdekel hogy nálatok is volt-e ilyen. Pl most ahogy telnek a hetek, hónapok egyre jobb az egész,meg egyre jobban szeretem. De korábbi kapcsolatokban pont a fordítottja volt, elejen mindjárt nagy szerelem stb, és később jöttek a problémák.

Kicsit hosszú lett bocsi :D



2020. márc. 1. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Két exemmel is komoly nézeteltérésekkel indult a dolog. Az egyiknél kifejezetten ez volt az a szikra, ami kellett nekünk. Végül 3 évig voltunk együtt. A másik viszont elég tűzről pattant volt, szóval nem csak az elején, hanem állandóan martuk egymást. Noha vele is együtt voltam közel másfél évig és az sem volt rossz. De persze nekem is több olyan tapasztalatom van, ahol az elején még minden cuki, aztán csak később csapunk a lecsóba.
2020. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ketto olyan volt ahol az elejen jol indult, ertsd a masik fel nagyon szerelmes volt, nekem meg kellett egy kis idő. De ami a kapcsolat mukodteteset illeti abban az egyik exem pl teljesen belekakilt viszonylag hamar. A mostani parommal kb 4 honap utan kezd harmonikus lenni a kapcsolat de eleve nem indult rosszul. Egyszerűen jobbak vagyunk egyutt egyre inkabb
2020. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nalunk is ez van, mint a 2. kommentelonel. :D
2020. márc. 1. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Miben kell csiszolódni? Ha nem valami eget rengető dolog, akkor hajrá!
2020. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Olyan nem volt, hogy komoly kapcsolat legyen egy ilyenbol. Volt akivel randiztam, jol kijottunk de voltak dolgok amikben mas volt a felfogasunk, engem ez inkabb kiabranditott, nem ereztem azt, hogy akkor ezen dolgozzunk aztan majd jo lesz. Kicsit olyan eroltetesnek gondolom ezt, hogy itt egy ember akivel epp alakul valami es akkor mindenkepp ragaszkodnom kell ehhez az emberhez. Nem a ti kapcsolatotokat akarom ezzel biralni, csak en mashogy gondolkodtam ilyen helyzetben. Akivel meg semmi komoly nem fuz minket egymashoz, azzal minek erolkodjek. Mas, amikor mar hosszu honapok, evek, rengeteg kozos emlek stb kot ossze valakivel, akkor jo hogy elso sorban meg akarjuk oldani a problemakat, nezeteltereseket, plane ha nem olyan komoly dolgokrol van szo.
2020. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem teljesen normális dolog, hogy nem azonnal alakulnak ki érzelmek mindkét félben. Van akiknek könnyebben megy, van akinek akár a korábbi kapcsolata(i) miatt sokkal lassabban. Azt gondolom, hogy ilyen miatt kár aggódni. Ha van egy jó kiindulási pont, és van türelem, akkor jó lesz minden. Egy kapcsolatért dolgozni kell, szépen fel kell építeni. Nem pedig várni a csodát, h minden automatikusan jó legyen, vagy megoldódjon magától
2020. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy kell egy kis idő míg a párok össze rázódnak és harmonikusan szépen meg vannak egymással.
2020. márc. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!