Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha megütött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megütött a barátom?

Figyelt kérdés
Abban az estben,hogy részegen teszi. Létezik,hogy csak az alkohol hozza ki belőle? Vagy mindenképp többször is megtörténik majd a jövőben?
2020. márc. 1. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen mindegy, hogy mi hozza ki vagy mi sem, szerintem megbocsájthatatlan a fizikai bántalmazás.
2020. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugy rossz, ahogy van. Az alkohol csak hozzaad a sztorihoz. Igergetni meg konnyu.

Ennek gyereket szulni bun, ha elotte mar megmutatta, milyen.

Amugy az alkohol azt hozza ki mindenkibol, ami ott van benne.

A csaladjukat uto-vero vadallatok sem tehetnek semmirol, mert isznak?

Amig sajat magad veszelyezteted, tw dontesed. De csaladot vele, soha!!

2020. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki.
2020. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés olyan helyzetet tudok elképzelni amikor jogos az, ha valaki megüt valakit teljesen függetlenül attól, hogy nő vagy férfi az elkövető vagy az áldozat. Egyik ilyen ok lehet a jogos önvédelem. De a te esetedben nem ez a helyzet.

Az alkohol a gátlásoktól szabadít meg. Tehát ha részegen megütött esélyes, hogy a későbbiekben majd józanul is megfogja tenni. Nem szabad egy ilyen esetben mentséget keresned neki, mert ebből csak bántalmazó kapcsolat lesz ami tönkreteszi az éltedet. Én annak a híve vagyok, hogy inkább próbáljuk megoldani a problémát egy kapcsolatban nem pedig rögtön eldobni azt de ebben az szituációban mégis azt javaslom, hogy nagyon gyorsan menekülj és szóba se állj többé vele és nyugodtan elmesélheted a közös ismerőseiteknek is, hogy mi történt.

2020. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha most azt vesszük, hogy az alkohol hozta ki belőle, akkor mindig rettegni fogsz, ha iszik???

Sehogy sem jó ez!

2020. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
A kérdés az, hogy mit tettél érte, hogy megüssön, és hogy mennyire sűrűn ragad poharat...
2020. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, de nagyon ritka olyan eset van, ahol "jogos" az, hogy megüti a pár egyik tagja a másikat.

Ha te nem ütötted meg a barátodat, ami miatt mondjuk önvédelemből meglegyintett, akkor sürgősen csomagolj és vissza se nézz.

Az alkohol semmire nem mentség!!! Ezt egy életre jegyezd meg!

Nekem mondták már azt is, hogy "nem tehetek róla, hogy félrekeféltem, mert részeg voltam".

Ez kb. ugyanakkora hülyeség, mint a "bocsi, hogy negütöttelek, részeg voltam".

2020. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A pia csak súlyosbító tényező szerintem. Dobd ki.
2020. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erkölcscsőszt istenem! :"D
2020. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Szamtalanszor voltunk egyutt inni a baratommal, es szamtalanszor ment egyedul aztan ittasan ert haza, soha semmilyen helyzetben nem volt agressziv megnyilvanulasa felem es masok fele sem. A barati tarsasagra ez ugyanugy igaz, habar otthon ki tudja mit csinalnak, de amikor egyutt iszunk, senki nem agressziv senkivel, verbalisan sem.

Ne fogd az alkoholra, tok mindegy, jozan volt vagy reszeg, lapatot erdemel.

2020. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!