Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez álszentség a párom részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez álszentség a párom részéről?

Figyelt kérdés

Másokkal flörtöl üzenetben, egészen odaáig, hogy ki is veri rá, mikor én próbálok írni neki ilyesmit, akkor lerendez egy "oke"-val.


Kérdezgeti, hogy hát hogy van az, hogy én mostanában cigizek, és képtelen bevallani, hogy neki is van egy pakkal a szekrényében.


Ba*szogat amiatt, hogy milyen barátaim vannak (sokan közülük depressziósak, vagy valamilyen mentális problémájuk van) az övéit meg kibeszéli nekem a hátuk mögött, és látszik, hogy úgy igazán egyiket sem kedveli.


Ezeket a dolgokat ti álszentségnek hívnátok? (Még van pár ilyen de nem írom le)



2020. márc. 1. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem álszentségnek hívnám, hanem inkabb te vagy az ostoba hülye aki lenyel még egy megcsalást is.
2020. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát aminek én ezt nevezném, azt nem szabad ide leírni. Más nőre veri, te meg ezt tűröd??
2020. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mikor kiderült a dolog volt egy vita, és nyilván tudta, hogy gáz amit csinál és azt mondta abbahagyja. Szóval most várom mikor történik meg az ellenkezője és akkor nem adok több esélyt. De ne ezt ragadjátok ki, más dolgokkal van problémám jelenleg, azokra várnék szívesebben választ
2020. márc. 1. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy más bolygóról vagyok de én nálam egyből repült volna egy ilyen után. Már neharagudj de hogy a pi.. a tudod ezt neki elnézni? Szerinted már nem csinálja? Elmondom, hogy de igen csak óvatosabban 🤦‍♀️
2020. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Ilyenkor felmerul bennem hogy de jo lenne ha en lehetnek az ilyen csajokkal es nem egy olyan pasi aki nem erdemli meg oket... Aztan rajovok hogy annyira nem becsulod onmagad hogy rosszabba tenned az eletem mintha nem volnal nekem.

Szoval azt gondolom hogy ellesztek ez utan is ugy ahogy eddig elvoltatok

2020. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem álszentnek hívnám a "párodat", hanem egy szarh@zi roh@déknak.

Nehogymár eltűrd neki, hogy mindenért cseszegessen. ..Amúgy meg hidd el, téged is ugyanúgy kibeszél a hátad mögött. Mert aki a barátaival megteszi ezt, az veled is meg fogja. Nyilvánvalóan nem dícsér halálra a haveri kör előtt...(Szerintem)

2020. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!