Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudozik a férjem a gyerekeir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudozik a férjem a gyerekeiről, titkolózik, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Eléh problémásak a férjem felnőtt gyerekei (első házasságáb9l vannak). Több alkalommal vitáztunk miattuk már 2 éve is. Tavaly abban maradtunk tegyen félre a gyerekeinek, ha annyira akar, de ne veszélyeztesse a családi kasszát. Azt is megbeszéltük, hogy találkozzon velük amikor szeretne, de a kevés szabadidőnkbe azért előbb vagy mi egyeztessünk közös vagy nem közös programot vagy legalább tudjak róla, ha ő már valamit korábban leszervezett/leszervezne.

Mostanában feltűnt, hogy hó végére sose marad pénze (panaszkodik), vagy pl. az egyik ablak tönkrement és azt mondja erre nincs pénzünk. (Jól keres. Én is, de nem ugyanannyira.)

A héten belenéztem a telefonjába, mert úgy éreztem valami nagyobb baj van és nem mondja. (Ne kössetek bele, van hogy ő mondja nézzem meg ezt vagy azt csak hat ugye nem a magánbeszélgetéseit.)

Kiderült az egyik gyerekének önhibájából hatalmas tartozása lett és elkezdett neki utalgatni, egy másiknak, akiről korábban azt mondta nem akarja támogatni a jogosítványszerzését, mert még csak középiskolás (nem végzős) és a nyelvvizsgáját fizetné kifizette a kresztanfolyamát. Ráadásul amikor én kórházban voltam, körbeírt nekik, hogy mehetnének tekézni végre. És olyan üzenetet is küldött nekik "csak ti vagytok nekem benneteket szeretlek".

Hozzáteszem a gyerekei évente egyszer hajlandóak vele találkozni és csak akkor keresik, ha pénz kell nekik.

A férjem mindig erősködik legyünk közös kasszán, minek nekem külön pénz. Most nagyon úgy érzem ő titkolózik, hazudik. (Két hete is kérdeztem nem pénzeli-e a dolgozó gyerekeit és azért fogy az ő pénze, de szemrebbenés nélkúl mondta ugyan miért tenné.)

Ti mit tennétek?


2020. márc. 2. 02:38
 1/8 Fruzs33 ***** válasza:
67%

Ne haragudj,de az,hogy segít a saját gyerekeinek,a saját vérének,azért te nem tehetsz neki szemrehányást.

Viszont az sem szép dolog,hogy csak akkor keresik a gyerekei,amikor pénz kell nekik.

Élettársam apja azért veszekszik a saját élettársával,mert veszekszik vele azért,mert segít a fiának.(pénzzel és kajával,szóval tudom miről beszélek)

Te ne menj ebbe bele a hibába,szépen kérlek.

Mert ha választania kell a férjednek,a gyerekeit fogja szem előtt tartani,mivel egy normál apának és anyának a gyerekei az elsők,bárki bármit mond.

Azért tagadja le,hogy segít a gyerekeinek,mert nem akarok veled ezért veszekedni.

Mit kéne tegyél?

Örülni,hogy nem hanyagolja el a gyerekeit,és segít rajtuk!

Manapság egyre ritkább az ilyen apa,és egyben férj!

2020. márc. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fruzs33 ***** válasza:
63%

*kijavít néha az autocorrect.

Bocsi.

2020. márc. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fruzs33 ***** válasza:
27%
*akar
2020. márc. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Nekem az ugrott be, hogy téged nem szeret(bocs), a gyerekeinek elszúrta a gyermekéveiket, és most ezért akarja őket kárpótolni, mert rájött, hogy pocsék apa volt..


A gyerekek azért nem keresik többet, mert rossz apa volt(mindig ez van, a gyerekek olyan szinten függnek rá a szülőre tiszta szeretetből, hogy azt elcseszni csak valami súlyos elhanyagolással lehet, anyaként írom), most meg a csalogatásra csak mennek valamennyit(az egyik gyereke tini!)hátha közben meg is kedvelik az apjukat..


Én kidobnám a pasit, rossz a kapcsolatotok(hazugság, különkassza, féltékenység, pénzgond).


Mellesleg ahol egy 30ezres kresztanfolyam kifizetése és a 20 ezres nyelvvizsga kofizetése gond, ott senki sem keres jól!

2020. márc. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha évente egyszer keresik, akkoŕ milyen időt vesz el a közös kevés szabadidőtökből? Ne legyetek közös kasszán, támogassa a gyerekeit a saját pénzén és próbálja beosztani, hogy maradjon neki is.
2020. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt én sem értettem, hogy ha bármit szervez velük, akkor előtte Veled is egyeztessen. Utána pedig írod, hogy lényegében egy évben egyszer találkoznak. (Ez a szervezgetés előtti veled egyeztetés viszont olybá teszi, mintha kb. ez kéthetente/havonta lenne.) Ez azért elég ellentmondásos.
2020. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ok felreertheto volt. Nekunk nagyon keves szabadidonk van. Kb. heti 1 nap, amikor egyutt lehetunk az alvason kivul. O ezekre az alkalmakra rendszeresen hamarabb beszel meg talalkozot a gyerekeivel, mint velem barmifele progamot. Viszont a gyerekei rendszeresen lemondják az utolsó pillanatban vagy egyszerüen nem is reagálnak rá. Ő ennek ellenére arra hivatkozik, de hát nem jeleztek vissza, vagy 6 napja azt mondták talán és ő kivár. Ezért kértem már régen, hogy velem is legalább havi egyszer szervezzen programot egy mozi vagy séta stb.. És ezeket előzték be rendre a soha meg nem valósuló gyerekes programok olyan megjegyzéssel, ő már lebeszélte. És mire kiderül nem is találkoznak vele addigra ő "elfárad". Vagy a másik eset, nem szól én meg spontán mondom holnap menjünk egy kiállításra és ő de hát már lebeszélte...(és vagy nem megy el senki vagy ha igen utána neki x hónapig nincs igénye más programra).

Nem tudom. Nagyon nehéz megfogalmazni. Benne kell lenni. Többnyire egyedül megyek moziba, kávézóba, barátnőkkel kirándulok, iszogatunk, szervezek kulturalis programot. Ilyenkor én szólok előre, megkerdem van e mas, vagy akar e kozos progamot. A valas altalaban nem. Aztan amikor mar elmentem irja a vadaskodo uzeneteket, hogy egyedul hagytam, kivel vagyok ugye nem maradok sokaig. Vagy induljak mar haza (amikor epp csak odaerek a mozihoz).

???

2020. márc. 2. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de milyen párkapcsolat, házasság ez?

Az érthető, hogy szeretne a gyerekeivel lenni, de veled meg egyáltalán nem foglalkozik, és ha nélküle elfoglalod magad, akkor még az is baj?

Így akarsz élni a hátralévő életedben?

2020. márc. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!