Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom?

Figyelt kérdés

Párommal idén leszünk együtt 5 éve (25 évesek vagyunk, 3,5 éve költöztünk össze). Ő inkább az a bulizós, iszogatós, baráti társaságot kedvelő lány volt amikor megismerkedtünk. Én inkább az a kevés barát otthon ülősebb típus (persze kirándulások, sport, 3 havonta 1 buli meg volt). Mióta összeköltözünk, mind a ketten otthon ülősebbek lettünk, nem nagyon járkálunk el sehova. Ennek több oka is van pl.: a barátikörünk is eléggé megritkult (leginkább a barátok felől érkező nézet eltérések, átverések miatt - ez miatt kissé magamba is zuhantam).

Páromon mostanában eléggé kijött ez, hogy ő még fiatal nem akar otthon ülni stb veszekedések, inkább szakítani akar, de mivel szeret nehezen tud. Én belementem abba, hogy akkor változtatunk ezen és aktívabbak leszünk.


Előző héten szabit kértünk, kimozdultunk otthonról. Étteremben voltunk, moziba, éjszakai sétán budapesten, jó hangulatban telt a napunk (bulizni nem akart, se koncertre, + utat foglaltunk, 1 hónap múlva utazunk Bécsbe).

Másnap megkaptam azt hogy unalmas vagyok.

Mi lehet ennek az oka? Mondtam neki ha nem szeret menjen, de ő szeret. De nem tudom mit várna, ha tálcán kínálom a lehetőségeket, hogy boldog legyen.

Valakivel történt hasonló?



2020. márc. 2. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire toled jonnek az ötletek? Azert kerdem mert sok ferfi hatraul mondvan h a legjobb ha csak belemennek abba amit a no javasol de ők aktívan nem szerveznek,javasolnak semmit. Pl a parom az elso ket randi helyszinet javasolta, talan meg egy randi otlete volt az elején aztán kifujt,azota fokent en kezdemenyezek. Mondjuk en szoktam szolni neki hogy akkor most a következő randit te talalod ki mikor es hol.
2020. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé kényszeresnek tűnt ez a kimozdulás.

Miért kellett ezért szabit kivenni? Étterembe, moziba, sétára el tudtok menni munka mellett is. Nincs ezzel baj, így is lehet, de ez most olyannak tűnt mintha nem is a felhőtlen kikapcsolódás, inkább a kényszer vezérel.


Igy nem lehet élvezni az életet....

2020. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek annyira egymás se##ében, mozduljatok ki egyedül is.
2020. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is unalmas, el tudom képzelni, hogy mire gondol a barátnőd. Az enyém olyan, hogy ha én nem javaslok semmi programot, akkor a heverőn fekve fogunk meghalni sorozatot nézve. Ha kitalálok valamit, mondjuk menjünk el kirándulni ide vagy oda, akkor szó nélkül jön, de csak azért, mert én mondtam. Őt magát nem érdekli a program, sőt semmi nem érdekli őt, szóval közben sem lehet vele társalogni arról, hogy éppen hol vagyunk, mit látunk, mert ő csak van. Látom rajta, hogy neki teljesen mindegy, hogy itt vagyunk-e vagy otthon fekszünk. Így nehéz és tényleg unalmas. Hiába mész vele, az ötlet nem tőled jött. Valószínűleg arra vár, hogy te is szervezz programot és neki csak mennie kelljen. Ez a mozizás is csak azért volt, mert ő panaszkodott, hogy nem csináltok semmit. Valóban erőltetett.
2020. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Az én férjem is ugyan ez.Soha sehova csak otthon.Ha netán mégis eltudom valahová csalni csak a pofákat vàgja,volt hogy indulás előtt hozzám vágta hogy csak miattam jön,meg ha nejonne ezt kellene hallgatnia egész héten..hààáàt fantasztikusan szar volt utána kirándulni.Azóta beletorodtem hogy ő ilyen,nem könyörgöm neki többet,jól érzem magam nélküle is,vagy mégjobb ha a gyerekkel megyünk hármasba.
2020. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Főleg az #5-nek. Ti mi a francért vagytok ilyen meberekkel? Sőt, minek szültök nekik? Ha csak vannak mint a befőtt akkor miért nem becsülitek meg magatokat annyira, hogy kerestek olyan párt akivel boldogok vagytok?
2020. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Igen sokszor en is elgondolkoztam már ezen..mi a francért vagyok még vele??Mert ennek ellenére szeretem,szeretik a fiai,es nem mindig volt ilyen,ez egy uj dolog nála.De mondom már nem emésztem magam,jól tudom magam érezni programokon nélküle is.
2020. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Válasz az előző kérdésre: 4-es voltam: mert amúgy egy nagyon jó partner. Tökéletes ember nincs, mindenkinek van valami hibája. Amilyenek az előző pasijaim voltak, ahhoz képest ő messze felülmúlja őket. Szerencsére az enyém nem vág pofákat és be se szól, jön mint a kisangyal. A végén még mondja is, hogy szép napunk volt, pedig fele annyira se érdekelte a dolog, mint engem. Kérdezőhöz is jobban illene egy otthonülő csaj, mert a mostanival emiatt mindig konfliktus lesz.
2020. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet nem fogalmaztam egyértelműen, ezek az ötletek 100%ban az enyémek voltak. Mindig tervezek és ajánlok neki programot, ha szóba kerül amire az a válasz hogy nem nincs kedve ez szombat reggel (mondjuk Eger lett volna a cél) , majd szombat este megkapom hogy semmit se csinálunk, erre mondom hogy oké akkor bulizzunk jojo de akkor még sincs kedve. Nem értem, tény hogy én is kanapé koptato vagyok, de 9 órát dolgozom ott teljes fordulat számon pörgök. Estére mire haza érek már csak a nyugalmat és a vacsorát várom. De tény ha este vagy hétvégén lendületet kapok ugyan úgy maxon pörgök csak nehezen indulok... Sajnos van bennem lustasag csak kell a lendület hogy megugorjam.
2020. márc. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!