Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mennyire fair...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire fair egy kapcsolatban? Igaza van a nőnek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel mostanában sok a nézeteltérésünk és ez abból adódik, hogy ő elkezdett elég szabadosan élni. A mindennapjait a munkán kívül az teszi ki hogy edzeni jár, barátnőzik, hétvégente bulizik. A problémám az, hogy ez minden héten így van és a hétvégék is elmennek azzal hogy ő alszik egész nap. Többször is próbáltam már beszélni vele hogy nem tetszik ez a fajta életmódja és engem elkezdett teljesen kihagyni. Erre a következő választ kaptam:


"Majd akkor beleszólhatsz az életembe ha keresel elég pénzt ahhoz hogy engem is eltarts. Addig azt csinálok amit akarok."


Most ez komoly??? Nem élünk együtt még, de mindennek tudatában elég alaposan át kell gondolnom hogy egyáltalán akarok-e vele élni. Alapból nincsenek anyagi gondjaink, sem nekem, sem neki. De azért nekem kicsit durvának tűnt ez a megjegyzése. Persze azért azt is gondolom, hogy a drágalátos barátnőin pl. totál ezt látja, mivel ott a pasik 700-800 nettókat visznek haza, amiből bőven az van amit ők akarnak és dirigálnak a nőjüknek.


Mindezek alapján akkor a kevésbé pénzes férfiaknak nincs beleszólási joguk a barátnőjük életébe, míg a pénzeseknek van? Ez tényleg így lenne igazságos?


(Ui.: Exem esetében ugyanez történik. Míg én SEMMIBE nem szólhattam, addig az új pasija mindenbe. Mivel ugye pénzes a csávó, így úgy látszik hogy ezzel a "hatalmi jogkörrel" rendelkezil.)


2020. márc. 2. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tény és való hogy a pénzeszsákoknak mindig előbb van beleszólásuk bármibe is, mivel ők adják a dellát. Ha neked nincs mit adnod akkor viseld el a barátnőd rigojáit. Gondolom ő azon az elven van hogy a pasas dolga megteremteni a dolgokat, tehát kuss a neved amíg nem vagy erre képes.
2020. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Ok, erre csak annyit mondanek, hogy good bye!


Ez a csaj nem szeret teged. Csak azert van veled, hogy legyen valaki, gondolom a baratnok elott ciki lenne szinglinek lenni, de nem lepodnek meg, ha azonnal lecserelne, ha valaki mas feltunik, azon se lepodnek meg, ha felreqrogatna.

2020. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
A Te választásod, így igaza van.
2020. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Csak idő kérdése és meg fog csalni, vagy már meg is csalt. Egy ilyen mondat után meg abban a pillanatban bacctam volna ki mint macskát szarni.

Itt nem a beszabályozásról van szó, hanem a TISZTELETRŐL.

Dobd már ki ne szerencsétlenkedj.

2020. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Hát figyelj, nem biztos, h igazságos, de így van. Amikor bemesz a boltba te kevesebb cuccot tudsz, mint a 700-800-as nettokat kereső emberek, nem?

Nahát akkor!?

2020. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Ha ilyen nővel vagy akkor meg is érdemled hogy alázzon.

A csaj árunak, rabszolgànak. Krvának tekinti magát ami megvàsárolható a kellő összegért.

Ha neked ilyen nő kell a te dolgod.

Én a helyedben: a legközelebbi alkalommal nagyon durvàn szétbasznàm, maj amikor megyek el egy tízezrest az asztara tennèk.

2020. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu, akkor mi lep meg? Ő a szabadságát eladja pénzért. Neked nincs annyi pénzed, amibe a szabadsága kerül.


Ha vele maradsz, te vagy a hülye. Minden nappal hülyébb.

2020. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Milyen jó is lenne, ha minden nap otthon gubbasztana, és vàrná hogy a ház ura és parancsolója hazaèrjen...

Ja, nem.

2020. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen egyértelmű, hogy a barátnőd nem szeret téged. Bocsánat a kifejezésért, de nagyon a pofádba vágta azt a mondatot. Aki szereti a másikat, az nem így kommunikál szerintem. Szerintem is mihamarabb tedd lapátra.


Általánosságban jegyzem meg, hogy nekem nagyon furcsa már maga a kifejezés is, hogy beleszólni a másik életébe...ráadásul, hogy ez egyesek szerint az anyagiak függvénye?? Te jó ég. Nekem ez óvoda-kategória. Normális, felnőtt emberek között megbeszélés, kérés van nem pedig beleszólás.


33N

2020. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Rossz nőket választasz illetve erélytelen vagy. Valami miatt ignorálnak a csajaid. Szokásos keress más típust, mert ez így nem lesz neked jó.
2020. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!