Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megbolondult?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt és egyre jobban túlreagál dolgokat, az a baja hogy 7 napból 1 napot a haverjaimmal vagyok, régebben már tönkretette egy barátságomat (most is azt próbálja) azért fel van háborodva ha instagramra,snapchatre,tiktokra felmegyek ja és ha én felöltözök kedvenc ruháimba akkor már én hova megyek meg hogy megcsalom csak szerintem hülye?

2020. márc. 2. 17:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, 20/F
2020. márc. 2. 17:20
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Ezek a tini ivócimborák meg haverkák semmit nem érnek. 2 év múlva a nevedet se fogják tudni. Ha választani kell mindig a párkapcsolat, ezerszer komolyabb mint ezek a tini haverságok. Én se tolerálnám ha a párom minden héten kimaradna egy napot. Egy kapcsolatba munkát kell fektetni és ez nem megy ha még a hétvége se a tiétek.

Nyilván eddig a rózsaszín köd miatt tolerálta, hogy ilyen vagy meg reménykedett benne, hogy kinövöd. Huszonévesen azért már kinövi az ember ezt a nagy haverozást, pláne ha komoly kapcsolata van. Mostanra rájött, hogy nem igazán vannak rendben a prioritásaid és nem fogsz változni. Emiatt lett bizalmatlan is, érzi, hogy nem vagy sem elkötelezett sem elég érett ahhoz, hogy komoly munkát fektess egy párkapcsolatba. Majd ha idősebb leszel felfogod.

2020. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezd meg szerintem, hogy miért gyanakszik, mitől ütött pont most ez szöget a fejébe. Lehet mondott neki valaki valamit vagy látott valamit, amit félreértelmezett.

Barátaiddal nem csináltok olyasmit, ami okot adhat neki arra, hogy rossz társaságnak tartsa őket? Mondjuk pl. bulizni egyedül fura, ha van párod párod. Ő egyébként miért nem a társaság része, nem szeretne az lenni?

Ha dolgoznátok, sok lenne a hétvégéből egy napot minden héten másokkal és külön tölteni, de gondolom, még sok a szabadidőtök...

2020. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén?


Ő a helyzetet unja. 2,5 éve veled, gondolom ő is fiatal, nem is élt még és te sem.

2020. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Kapcsolatot akartál nem? Na milyen? Hogy ízlik? Igyad a levét! XDD
2020. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rodi91 ***** válasza:
66%

Szerintem pedig pont,hogy huszonévesen inkább a barátaid válaszd,ha ilyen hülye a baratnőd,hogy ellenük áskálódik? Azért 20 évesen nem valószínű, hogy ő lesz az utolsó nő az életedben,de a barátaid,ha már mondjuk 5-10 éve a barátaid ők valószínűbb,hogy életed végéig a barátaid lesznek,ha a csajod nem űzi el őket És lehet a csaj 1 év múlva már sehol nem lesz,de már a barátaid sem, miatta...


Mondom ezt úgy,hogy 18 éves korom óta vagyok kapcsolatban,és előtte a legkomolyabb kapcsolatom 6 hónapig tartott. Viszont nálunk nem volt ilyesmi probléma,még hát azért ez elég ritka.


28/n

2020. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Egy féltékeny, hisztis nőtől még a korona-vírus is jobb!

Annyit azért a védelmükben: el kell vinni őket ide-oda, meg kell sétáltatni, vacsoráztatni, és hát a háztájit mindenképp nagyon karban kell tartani...:)

Ha ez után is hisztizik, vergődik, akkor sárkányeresztés!

2020. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy-két válaszoló nagyon normálatlan. Pl.: Bulizni egyedül fura, ha van párod ? Miért? Sosem értettem ezt. Évek óta 3 hetente járok el bulizni, 6 éve van párom, 2 éve együtt élünk, de sosem történt semmi egy buliban. Emellett a párom otthonülős típus, vagy haverokkal összeülnek otthon sörözgetni, stb. 1-2 hetente találkozom a barátaimmal, miért kell sülve-főve együtt lenni? Sok kapcsolat pontosan azért laposodik el, mert nincs élet számukra a párkapcsolaton túl, és ez egy idő után elég unalmassá válik.

Ne hagyd magad elnyomni, inkább menjen el ő is a haverjaival valamerre, vagy találjon egy hobbit, vagy csináljon valamit, de te ne dobd el a barátaidat senki miatt.

2020. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

8. A Kedvenc számom. És értelmes kommentelő, sőt za egyik legértelmesebb teljesen igaza van.


Kérdező!

Ez még mindíg a tini kategória, barátnőd ugyanis nem nőtt még fel, betegesen féltékeny és egy hisztis pcsa, volt ilyen barátnőm és soem fogmegváltozni pont emiatt dobtam.Most vagy fiatal, ne pazarold azidőd egy ilyen önbizalomhiányos betegesen féltékeny lányra, mert tönkre tesz téged is... ez milyen már, hogy nem mehetsz sehova? Engem is eltiltott mindentol és mindenkito l a baratnom én is anyni idos voltam mint te mikor az én hisztisemmel jartam senki sem voltam mellette...Túlparázza... jobbat érdemelsz nála, szakits vele, mert késobb rosszabb lesz még feltekenyebb lesz..


Most van egy jó állásom van baratnom kai szebb és gyönyörűbb szex is jobb vele nem hsiztizik és elmegyek én is a barati tarsosagommal elegge sokat pedig eleg sokat dolgozok :P 24 vagyok most..miért ne mehetnel el a barataiddal? ha ezt a bnod jelenlegi nem fogadja el szakitsatok jobb leszmindkettotoknek..


Jézusom :D 2. (?) eszednél vagy? :D Miért ne elheten egy kapsoaltbana baratoka is idot forditani huszonevesekrol bezsleunk de 40 éevsen is eljarank az emebrek eddzeni focizni sorozni stb...

2020. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!