Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány férfinak miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfinak miért olyan finnyás a gyomra?

Figyelt kérdés

Ma főztem egész délután a páromnak.

Kb 5 órán keresztül a konyhában r*hadtam. Mire ő azt mondta,hogy ehetetlen.

Olyan szinten rosszul esett,hogy nem igaz. Hozzáteszem,hogy nekem tök finom. Azzal sem lenne bajom,ha nem ízlik neki,de ne így adja a tudtomra.



2020. márc. 2. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Emlekszem egy esetre, amikor a volt barátnőm csinált nekem ennivalót.


Abszolút nem ízlett, viszont erőt vettem magamon, és iszogatva hozzá egy pohar vizet, csak azért is megettem, szó nélkül. Mert tudtam, hogy jó indulattal készítette nekem, én meg nem akartam megbántani.


Szóval, mi férfiak nem vagyunk egyformák.

2020. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért esett rosszul, mert sok energiát raktál bele és szívesen készítetted, természetes az, hogy pozitív reakciót vártál el az energiádnak a befektetéséből kifolyólag.


Nyilván nem feltétlenül az ételről volt itt szó, hanem arról amit az előbb leírtam, ezért esett volna jól az elismerés számodra. Ettől függetlenül lehet számára nem finom, mivel szubjektív az, hogy kinek mi ízlik.

Evvel talán nem is lenne semmi gond, ezt úgy gondolom, hogy el kell tudni fogadni. A modorral volt probléma, dehát aki amilyen rózsát szakít olyat szagol... :D


Néhány nőnek is finnyás a gyomra, ebből ezt lehetett leszurni. Mindenesetre megértem azt, hogy nem esett kellemesen, hiszen értem a problémádat, de erre segítő választ nem lehet adni(szerintem) a szubjektívitás miatt.

2020. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez elég nagy tiszteletlenség. Volt olyan, hogy amit a barátnőm főzött, nem volt pont olyan, ahogy szeretem (nem volt elég sós vagy fűszeres vagy hasonló), de akkor sem mond az ember ilyet. Max felajánlom, mit főzzünk máskor vagy hogy én elkészítem ha van időm
2020. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Még annyit tennék hozzá, hogy egy tartós párkapcsolatban a másik tudomására kell hozni, ha az ennivaló nem megfelelően lett elkészítve. Mert az sem oké, ha valaki örökké azt csinálja, amit én. Akkor nem tud majd egy jót enni a párjával. :D Persze nyilván normálisan kell kommunikálni, ezért fontos a pár-beszéd.


Én ezért is szeretek együttfőzni a nőkkel, mert egyrészt élmény, másrészt megismerjük egymás stílusát a főzésben.


(1. voltam).

2020. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Buta a párod. Szebben is fogalmazhatott volna. Csak annyit, hogy ügyes vagy, de ez vagy az nem ízlik neki benne.
2020. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem tom. Magamra főzök évek óta, mert ugye a nők nem szeretik az önellátó, egyedül élő, mosni, főzni, takarítani tudó és jól qró férfiakat. 🙂
2020. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Eszerint más az izlésetek. Hosszu idö kell mig ebben is megszokjátok egymást. Ha nem olyan nagy a szerelem akkor lehet, hogy nem is érdemes ebbe energiát fektetni. (Azért áruld el, hogy mi volt az az ételösszeállitás amivel 5 orán keresztül harcoltál?)
2020. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok. A feleségem akkor írta be magát nálam az emlékkönyvembe,amikor a kapcsolatunk elején fánkot készített nekem. Amikor pici voltam a nagyim mindig azzal várt, imádtam hozzá járni. Hihetetlenül jól főz.

Viszont éltem együtt olyan nővel is, aki olyan szinten vacakul főzött(ehetetlen volt néha, fűszerezés, az illat), hogy néha már bevállaltam, hogy inkább én főzök, pedig nem vagyok egy konyhatündér. Kizárólag alap kajákat ettünk, azt el tudtuk készíteni, mirelit cuccok, rizs, tészta, ami gyorsan elkészül.

Nem véletlenül van az a mondás, hogy a férfiaknak a szívükhöz a gyomrukon keresztül vezet az út, ha valami miatt szétmennénk ez nekem nagyon hiányozna. Amíg nem tapasztaltam meg milyen igazán jókat enni, addig nem tulajdonítottam a kajának nagy jelentőséget, de változott a helyzet.

2020. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De paraszt.

Erről eszembe jutott amikor férjemmel összeköltöztünk. Olyan boldogan főztem neki töltött káposztát de előtte nem főztem csak nagyon alap dolgokat. Leégett, rosszul ízesítettem szörnyű volt amit utólag vettem észre mikor belekóstoltam. Férjem pedig olyan cukin ette de egy szót sem szólt hogy rossz lenne. Este mikor belekóstoltam majdnem rosszul lettem olyan rossz volt 😃 Akkor kérdeztem rá és azt mondta, nem akarta elcseszni a kedvemet. Persze azóta úgy megtanultam főzni hogy mind a 10 újját megnyalja, de azóta is emlegetjük és jót nevetünk rajta :)

2020. márc. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 opened paradise ***** válasza:
100%

Attól még, hogy nem ízlik neki, nem finnyás a gyomra...

Illetve egy komoly kapcsolatban szerintem jobb, ha nem hazaudnak egymásnak a felek. Jobb, ha elmondja, hogy ez most nem sikeredett (mondjuk kicsit finomabban), még mielőtt megfőzöd neki mégegyszer.

2020. márc. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!