Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnal, ha a parod azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnal, ha a parod azt mondana neked a vasarnapi tévénezes kozben, hogy idezem :”huha a hasad kezd egyre jobban elmackosodni”, mikozben Te tudnad magadrol, hogy egy dekat sem hiztal? “

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 22:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Biztos rosszul esne. De én tudom, hogy 1 kg zsír sokkal terebélyesebb, mint 1 kg izom, tehát ha izomból leadtam, és zsírból felszedtem lehetek ugyanannyi deka, de nézhetek ki rosszabbul. Egyébként megkérdezném, hogy szerinte híztam-e, szeretné-e hogy vékonyabb legyek. Megvizsgálnám magam és az eredmények alapján felállítanék egy akciótervet.
2020. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tehat nem szolnal be neki semmit hanem elkezdenel fogyokurazni ugy hogy nem is vagy tobb kilo egy dekaval sem annal mint amikor megismerkedtetek
2020. márc. 2. 23:03
 3/26 A kérdező kommentje:
Hat ez igen erdekes valasz volt...
2020. márc. 2. 23:03
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
tudnám hogy van egy 3.ik fél a képben :D
2020. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészt az elsőnek igaza van abban hogy nem ok nélkül kaptad a megjegyzést. Tehát el kell döntened érdekel-e annyira a kapcsolatod hogy akarj tetszeni a párodnak. Másrészt nyíltan meg kell beszélni ki mit gondol. Nem "visszaszólnék" hanem átgondolnám a dolgot majd nyugodtan megbeszélném a párommal hogy hogy érez illetve én hogy érzek az üggyel kapcsolatban. Amúgy ha a hasad lett nagyobb az lehet azért is mint ahogy az első írta hogy lanyhultak vagy elsorvadtak a hasizmaid mert nem használod így kilóban nem de esztétikailag romlott a helyzet vagy fel vagy fújódva ami meg az étkezés átgondolását teszi indokolttá esetleg a kettő együtt.

Nem megsértődni kell hanem végig gondolni mi a helyzet és kommunikálni az érzelmeid sértegetés és vita nélkül felnőtt módra.

Az hogy ott helyben valamit vissza szólsz pont semmit nem segít de legalább ront a helyzeten.

2020. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nincs semmi valtozas pont olyan vagyok mint amikor megismerkedtunk
2020. márc. 2. 23:16
 7/26 unholyshit ***** válasza:
75%
Idiota vagy, leirtak fent is, hiaba vagy ugyanannyi deka. Fogd fel, okkal mondta, lehet valtoztatni vagy ha nem akkor annyi a kapcsolatnak. Ez a felnott kategoria, nem a vissza szolos sertodos tini kategoria.
2020. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Tehat UTOLSO MEG EGYSZER NEM LETT NAGYOBB A HASAM !!!4 honapja ismerjuk egymast es azota ugyanolyan a hasam!!!
2020. márc. 2. 23:22
 9/26 A kérdező kommentje:
Annyi a kapcsolatnak??atya eg idiota ki mondott ilyet? A parom kozel 100 kg megse zsarolom azzal hogy fogyjon le!en 53 kg vagyok lapos hassal es 4 honapja is ilyen lapos hasam volt!es ki momdott ilyet hogy vege a kapcsolatnak??atya eg ez valami pszihiatria itt segitseg!!!
2020. márc. 2. 23:25
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves agresszív kérdező, nem volt benne a kérdésedben, hogy nem változott semmi rajtad, csak azt írtad le, hogy egy dekát se híztál, erre pedig ennek megfelelően reagáltam, erre totál ignoráltad az okfejtésem, és elkezdtél személyeskedni, hogy "érdekes válasz". Nem azt kaptad, amire számítottál? Ez nem egy saját gondolataid visszhangja oldal. Lehet hogy felkapnám a vizet egyébként, ha tényleg ugyan úgy nézek ki, mint a megismerkedésünkkor, de egyébként valóban lehet, hogy még vékonyabb akarnék lenni ennek hatására, nekem jelenleg is fontos az alakom, és egyébként én megértem, ha valaki még vékonyabban még jobban vonzódna hozzám, szóval, nem hiszem, hogy csak hisztiznék. Az igaz, hogy ezt szebben is lehet közölni, ezt meg lehet mondani neki. Illetve én mindenképp beszélgetnék a párommal.... Lehet hogy aztán szakítanénk, mert ha csak a külsőség számít neki, nyilván az nem annyira vonzó számomra, de ... azt én tudnám megítélni, abban a helyzetben, ha ismerném őt. Illetve ki tudja, mennyire komoly a kapcsolat, lehet nem annyira fontos, ha kicsit még szebbet akar, nekem pedig belefér azzá válnom...
2020. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!