Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleimet zavarja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleimet zavarja, hogy a barátnőmmel mindennap együtt vagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22/F, 18/L


Többnyire nálunk vagyunk, a szüleimet ez zavarja, mert hogy semmit nem csinálunk. De pedig csinálunk. Kitakarítjuk a szobát, rendet csinálunk ott. Hogy állandóan fekszünk. Most ami hétvége volt elmentünk állatkertbe, várt megnézni. Nagyszüleimmel lakunk együtt. Nagyi feljött, és mondja nekünk szombaton 18kor, hogy mikor megyünk választani- szavazni. Mondom majd megyünk, 22-ig van idő. Hogy fiatalok vagyunk, és ilyen későn megyünk választani. Állandóan az életünkbe bele szólnak. Szüleim a barátnőm előtt lenéznek, kiabálnak velem. Aztán a nagyi mondja, hogy nem-i tudunk kibírni a barátnőmmel, hogy ne találkozgassunk mindennap csak hétvégeként. Mondom miért? Hogy jó-i ez így? Mondom igen miért? Nem értem mit akart ezzel mondani. Anyukám beteg, fogat húztak neki, és az ínye be van gyulladva, és kérdeztem tőle, hogy hogy van stb hogy ne kérdezzem, hagyjam őt békén. Aztán mikor nem kérdezzük meg tőle a barátnőmmel, hogy hogy érzi magát megint az a baj. (Nem bír az idegeivel).

Tegnap este megint az anyám felhozta a témát, hogy nem-i lehetne hétvégenként csak találkozni a barátnőmmel. (Az 100 hogy a Nagyi mondott neki valamit.) Mondom hisz reggeli műszakom van, akkor tudunk lenni együtt mindennap. Ha délutános vagyok akkor nem tudunk lenni együtt mindennap. Már nálunk nem leszünk olyan gyakran, leszünk a lánynál, idegeimre mennek a szüleim. Mi közük hozzá, hogy megyek-i a barátnőmhöz aludni, vagy sem.


Minden apróságért lecsesznek, lenéznek. Nem látnak egész nap, mire hazajövök, és csak a kiabálásra jövök haza. Elegem van, és a barátnőmnek is ebből. Nem tudják tiszteletben tartani azt, hogy ő itt van nálunk, regaláb ne előtte nézzenek le. Én mikor a lánynál vagyok, ott nyugodtság van. Jobban kijövök velük, mint a saját szüleimmel.


Mit tegyünk? Elköltözni csak 1 év múlva szeretnénk. Nálunk állandóan veszekedés van. Vannak bennem hibák ez tény és való, de hogy mindenből nagy fejet csinálni. Ha valami gond van a családban, én tehetek róla, én eszem meg a levét.


Kérlek adjatok tanácsot. Kérlek


2020. márc. 3. 08:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit vagytok nálatok, és mennyit a barátnődnél? Esetleg ha nála lennétek többször? Az nonszensz, hogy csak hétvégén találkozzatok ha közel is laktok egymáshoz meg nagy a szerelem, az érthető. Valami kompromisszum kellene. :/
2020. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Lehet Téged is zavarna hirtelen egy új ember a háztartásban, akit nem rózsaszín felhőn keresztül látsz!

Ezen gondolkozz el!

2020. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Az a bajuk, hogy minden nap kerülgetni kell egy számukra idegen embert.


Kitakarítjátok a szobát? És mi egyebet csináltok a háztartásban? Mosás, mosogatás stb?


Amúgy meg iszom a levét, nem eszem.

2020. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Jól mondja a második, problad meg az o szemukkel is nezni, nekik a lány ugymond senki, es most minden nap nálatok van, ok mar idosebbek is, nehezebben elik meg a változást, es igen, egy uj ember a házban változás. Ráadásul az o házukban, ugy hogy igazabol nem is lettek megkerdezve.


Szerintem ha ennyire nem josz ki a csaldoddal, akkor koltozz el most (az egy dolog hogy egy egy mulva akartal, de ez nem mindig kivansagmusor). Nem kell a lánnyal osszekoltozni, ha meg nem erzed a kapcsolatot keszen erre, de koltozz egyedul, alberletbe, dolgozol, biztosan telik ra. Persze, nem fogsz tudni annyit sporolni, mint igy hogy a szuleiddel elsz, de a szabadságnak ára van.

2020. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Leülnék és megkérdezném őket,hogy mi a pontos probléma? Elmondanám,hogy milyen következményei vannak annak,hog így beszélnek veled. Megérdezném mennyi napot fogadnának el amikor ott lehet a barátnőd? Pl ha csak a hétvége (péntek,szoombat,vasárnap) akkor (hetfő,kedd,szerda lehet a bartánő szüleinél) csütörtökön meg külön-külön. Szerintem ez jó megoldás. Mármint a lényeg hétköznpa a csajnál,hétvégén nálatok. Ennyit még a családod is el fog tudni visleni szerintem.
2020. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Övék a ház, így az van amit ők akarnak, elfogadni vagy elköltözni tudsz. Valamiért nem szimpatikus nekik a barátnőd, avagy szimplán feszültséget vezetik le így, hiszen nem tudtok mit tenni ellene. Mint írtad dolgozol, szerintem érdemes lenne megfontolni, hogy egy kis albérletbe költözz, másképp rámehet a kapcsolatod és az idegeid.
2020. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Ő háza, ő szabályai.


Vagy tűröd a cseszegetést, vagy korábbra hozod a költözést. Nincs más lehetőség.

2020. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem te írtál már ki egy kérdést, hogy veszel ki albérletet a szlovák barátnőddel?

Figyelj, én tökre megértelek. Amikor 15-16 éves voltam állandóan a barátomnál voltam, összevoltunk nőve. Mindig náluk aludtam, nyári szünetben végig, iskola időben csak hétvégén. Konkrétan együtt éltünk. Az apjának meg ez nagyon nem tetszett, többször szóva is tette, meg finoman utalgatott a dolgokra. Akkor nagyon felháborítónak éreztük mindketten. Ma már így, hogy majdnem eltelt tíz év teljesen megértem az apukát. Baromi kellemetlen lehetett neki a saját házában állandóan engem kerülgetni. Pedig mi még szinte "gyerekek" voltunk, de ti már felnőtt emberek vagytok. Gondolj bele, hogy lényegében félig ott lakik a szüleid számára egy idegen felnőtt nő, és még csak a beleegyezésüket sem adták. Próbáld meg őket megérteni. Felnőttek vagytok már, ideje kirepülni a madárfészekből.

2020. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Minden nap kerülgetni valakit...


Amúgy ti nem jártok suliba? Melózni? Sportolni? Hogy értek rá minden nap?

2020. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Költözz el,ha nem tetszik
2020. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!