Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem őszinte velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem őszinte velem a párom. Higyjek a megérzéseimnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nagyon friss, 4 hetes kapcsolatról van szó.

Nagyon rossz lelki állapotban volt a párom amikor össze jöttünk így nem is tudott úgy hozza állni a dolgokhoz ahogyan azt egy kapcsolat kezdetén kellene. Nem volt udvarlás, nem mentünk randizni sem többnyire nála találkoztunk és beszélgettünk. Nos én akkor is és most is igyekszem mellette lenni mindenben és támogatni ebben a nehéz időszakban. Kedveskedem neki pl sütivel, próbálom az összes szabadidőm rá szánni.

Pár hét elteltével mostmár kezdem úgy érezni, hogy nem a lelki válság miatt nem viszonozza ezt hanem mert nem is számítok neki igazán csak jó, hogy valaki van mellette. Bár azt mondta szerelmes és szeret, ha együtt vagyunk minden szuper és bújik, bókol de ennyiben ki is merül a dolog.

Nem kaptam még egy szál virágot sem tőle, ha találkozunk nem ajánlja fel, hogy mondjuk értem jön, mindig én megyek. Nem kezdeményezi a szexet és nem akar közös fotót sem készíteni.Volt rá példa, hogy le mondta a megbeszélt találkozót fáradtság miatt és inkább a barátaival volt. Szüleinek még nem de a testvérének már bemutatott és ezzel takarózik, hogy ha nem gondolná komolyan nem ismerném a testvérét sem.

Most elutazott egy másik városba tanulással kapcsolatban ahol pár napot fog tölteni, az este be rúgott ma pedig azt írta, hogy el kell mondania valamit de csak annyit mondott,hogy szeret és csak még akart viccelni.

Érzem én is, hogy valami nem stimmel, talán nem is hűséges hozzám de lehet csak még nem ismerem és csak be beszélem magamnak a dolgokat.

Szerintetek veszett ügy vagy adjak neki időt?

Én 22/L párom 26/F


2020. márc. 3. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarok gonosz enni de szerintem sem stimmel a pasival valami. Én mindjárt arra gondoltam, hogy a lerészegedés alatt valaki mással volt és azt akarta bevallani aztán meghátrált. De ne legyen igazam.
2020. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Sok ilyen sztorit ismerünk. Mindnek megcsalás, elhanyagolás, hazugságok és szakítás a vége. Nem véletlenül. Időt adhatsz még ennek, de max úgy, ha egyáltalán nem éled bele magad és érezteted vele hogy nem egy kapcarongy vagy, amivel azt csinál, amit csak akar. Ha változtat a hozzáállásán, most még talán nincs veszve a dolog. Ha folytatja ezt, amit most csinál, inkább ints neki búcsút mielőtt kicsinál.

A kulcs itt van: ne legyél a csicskája.

2020. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*gonosz lenni.
2020. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, hogy megcsalhatott de meghátrált.. :(
2020. márc. 3. 10:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha már most így bánik veled, amikor úgymond oda meg vissza kéne, hogy legyen tőled, mi lesz később? Nem gondolom, hogy ezt hagynod kéne...
2020. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csere.
2020. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi kuka...
2020. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen higgy a megérzéseidnek. Azok sose csalnak, ezt a csávót te nem érdekled.
2022. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!