Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet önbizalmat erősíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet önbizalmat erősíteni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom önbizalomhiányos vagyok. Mióta kapcsolatban vagyok azóta rosszabb lett ez.

Hogyan tudom egyedül növelni az önbizalmam és ignorálni a páromat, illetve elvárások nélkül vele lenni. Tudom bonyolult kérdés de nagyra értékelném a válaszokat.

20/l



2020. márc. 3. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben arról h hogyan éltek? Érzelmileg.
2020. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dicka Estro Maestro
2020. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan kapcsolatban nem szabad megmaradni, ami még saját magadnál is jobban lehúz. A proknak egymást kell erősíteniük, és amikor valami van, akkor azt mondani, hogy tudom, hogy meg tudod csinálni. Képes vagy rá. És nem azt, hogy úgysem tudsz lefogyni. Ne nevettess már. Hányszor mondtad már ezt.
2020. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy olyan kapcsolatban, ahol lehúz a másik: sehogy.
2020. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát csillagom, ha a párkapcsolatod már magában nem erősíti az önbizalmadat sőt azt mondod rombolja is akkor annak nincs sok értelme. Egy kapcsolattol pont ezt kellene sok más egyéb Pozitív tényező melett kapnod. Ahol téged leepitenek az nem optimális kapcsolat sőt mérgező annak véget kell vetni ha nem jutok közül dűlőre. Mert van az a szint ahol rá mehet minden, és ahonnan nagyon nehéz lesz felallni. És ha közben a partnered kidob akkor még nagyobb bajban leszel, meg ha miatta már nem is kell aggódnod. Miért vagy vele ha bánt?
2020. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele, mert nem tudom eldönteni, hogy tényleg bánt-e vagy én érzem úgy az alacsony önbizalmam miatt. Ezért kellene egy mód arra hogy kapcsolattól függetlenül rendbetegyem magam
2020. márc. 3. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért érzed úgy h rosszabb mióta vele vagy? Nem foglalkozik veled? Nem érezteti és mondja h szeret? Nem dicsér? Oltogat? Vagy nem csináltok együtt közös programot?

Egyedul amúgy úgy tudod növelni h rendbe teszed az életed, értem én ez alatt h ha a testeddel nem vagy kibekulve pl elkezdesz edzeni, ha a munkáddal keresel mást vagy tanulsz valami újat, és így tovább. Amúgy maga az edzés jót tesz nem csak a kinézetednek hanem a mentális nyugjeidre is jobban érzed magad tőle és fel is tölt energiával a mozgás. Nem könnyű neki látni de a folyamatos depizes semmire se jó, vagy ha lusta vagy kezdj el játszani és az ott aratott sikereket valós teljesítménynek és sikernek élheted meg. F/26

2020. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!