Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás (Szünet) van közöttün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás (Szünet) van közöttünk, de azért keres. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csupàn 4 hónapig tartott,de az nagyon intenzív volt,azonban már a végén fullasztó ,s mivel a fiúnak most rossz hangulata volt és negatív volt,összepakoltam a cuccaim egy hete .(előzmény :nem akart megbeszélni egy problémát,hol kifejezte a szeretetét ,aztán rögtön meghátrált...,,én meg mindig azt a szintet hoztam,nem szoktam játszadozni és úgy éreztem,hogy ha nem is direkt,de játszik velem...) Az elváláskor mondta,hogy jobb lesz ez így,mert ezt mindig mondta,hogy én sokkal jobb vagyok,megérdemlem majd a legjobbat.(Mielőtt összejöttünk is azt mondta ,hogy ő nem érdemel meg egy ilyen lányt...,sajnálatos,hogy nem hiszi el nekem,hogy Deeee.) Utána beszélgettünk sokszor és én hívtam sajnos,de erőt vettem magamon és nem.Erre ma az egyetemen is beszélgetést kezdeményezett,de olyan barátit(addig ez ott sosem történt meg),az imént pedig hívott,hogy vegyek az új mobilomra tokot,mert látta,hogy nem vettem ,aztán csend és hát csak ennyit akartam...csend...amúgy gratulálok a mobilhoz😂Na most én nagyon sokat tudok beszélni,fél órákat beszéltünk előtte,de most azt mondtam:köszi,majd beszélünk...3 perc volt.A problémám,hogy nem tudok játszadozni,nem vagyok egy fake ember,de amint komolyabbra fordult,megilyedt és úgy vettem észre,hogy nála,az eltolás működik.De meddig kell így menjen?Jó-e ez így?Mert akartam vele beszélni,de ha én sokat adok,akkor ő elmenekül...A másik,hogy most csak úgy ragyog az egyetemen,olyan pasis stb (közben azért sasol engem fél szemmel),feltűnt ,mivel eddig délies volt,magába volt roskadva,vagy ez csak a látszat?
2020. márc. 3. 13:33
 1/8 A kérdező kommentje:
*depis volt ( bocsi,ezt elírtam) 😊
2020. márc. 3. 13:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a fiú nem akar tőled semmi komolyat. A kedvességgel és azzal, hogy időnként keres fenntartja benned azt az érzést, hogy esetleg fontos vagy neki és bármikor előszedhez ha úgy lesz kedve.
2020. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A *megiJedt-et is😊
2020. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ,meg még mást is.Fókuszálnatok a tartalomra 😅
2020. márc. 3. 14:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Új a telóm és okosabb,mint én! Ezért írtam el a kommentet is.😅😂Na de rajtatok a sor,én a csendes szemlélődő szerepét választom 😊
2020. márc. 3. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagolnám, szerintem se akar komolyat, max talonba tartana.
2020. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rodi91 ***** válasza:
100%

Szerintem önértékelési problémái vannak.Talán még nem is volt hosszú kapcsolata,és nem tudja hogyan kezelje az érzéseit hogyan beszéljen róluk,és fél egy komoly kapcsolattól.


Amikor mi 1 hétig "szüneteltünk" (5 éve volt ez,már a 9. évet tapossuk), akkor én is kerestem az indokot mivel hívjam fel,mert hallani akartam a hangját,akartam őt,de ahhoz meg nyuszi voltam elmondjam mennyire szeretem,és folytassuk.


Ha kitartasz mellette,akkor kb a pszichológusának kell lenned,és idővel vagy megoldónak a lelki dolgai,vagy nem. Persze lehet hogy melletted megnyílna,és ki tudna lepni,ebből az "én nem vagyok elég jo" állapotból.


28/n

2020. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak játszik veled. Én tennék rá nagy ívben.
2020. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!