Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

tegyük fel ismerkedtek egy új fiúval/lánnyal ( leginkább fiúk véleményére lennék kíváncsi)

és a lánynak van 1 vagy akár több szoba kutyája , olyan aki vele is alszik az ágyba, azaz veletek aludna a kutya is ( ilyen 2-3 kilósra gondolok)

ti elfogadnátok vagy inkább hagynátok a kapcsolatot?



#kutya #szoba #kapcsolat #elfogadás #kutya ágyba alszik
2020. márc. 3. 18:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Soha. Az ágyban semmi helye nincs részemről, és bármilyen tiszta is az állat, kösz de nem fekszem oda.
2020. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
64%

Nalunk is velem alszik a kutya. Parom elfogadta es szeret vele aludni mikor en ejszakas vagyok :D mar az elejen felhoztam a temat, es megkerdeztem hogy hogy all a kutyakhoz illetve ahhoz hogy lakasban van es velem alszik, mivel tudom hogy van akit zavar (volt ilyenre is pelda)

Imadjak egymast szerencsere.

2020. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
37%

Nem, nem fogadnám el.

Egyébként állat az "ami" és nem "aki", oks? :)

2020. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
46%
Én nem helyeslem ha a kutya az ágyban alszik akár mennyire is szobatiszta nem való az ágyba mint ahogy az asztalra sem engedjük fel.
2020. márc. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
67%

Fuuu ,nem,soha. Alap,hogy innoCid vagy hasonló oldattal töltött tálcába lépjen amikor hazaér,hogy a cipője steril legyen,majd a sterilizáló kamrán jöjjön á,ahol leveti a kinti ruháját ezután Bradoderm-el fürödjön meg és ezután jöhet a lakásban tovább,hogy megöleljen és puszit adjon. Nehogy már a lakásba behozza a kinti szutykot,a cipő talpra ragadt,megszáradt köpetet,hányadékokat ,testnedveket,vizeletet. A ruháján,bőrén a sok igénytelen ember szutykát. Neeem. Kutya így teljesen kizárva. 😁😁😁

Na és akkor most:

Van kutyánk,3-4kg-os ,velünk alszik. Naponta takarítok,a fentebb említett fertőtlenítőszerek jó barátok,napi használatban. És.. számomra egy ember,aki nem képes megfelelően kezet mosni vagy akár sehogy (ez a jellemző) wc használat után ,sokkal undorítóbb mint egy kutya. Az,amelyik nem tisztálkodik,nem fürdik ,meglehet rohadni mellette a kanszagtól,meg a segg+húgy+izzadságszagtól,na az űberel minden kutyát.

2020. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
80%
Én nem aludnék a kutyával, az biztos. Az nem zavar, ha más kutyával alszik.
2020. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%

#26 vagyok

Egyébként imádom a kutyákat, kábé az ágy az egyetlen hely, ahol nem bírom elviselni. (na jó, még a konyhapult és az étkezőasztal, de oda kisebb eséllyel megy fel)

2020. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
En nemtudok vele aludni amugy nekem is van imadom, cicam is van d emindketto kint alszik az előszobába, mert amugy bunrosszak és ne tudnék pihenni, nappal persze bejohetnek és akkor mindig együtt vagyunk, 🤭
2020. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
25-ös vagyok. Módosult azóta 😂😂 Kikellett raknom az ágyból,mert miatta egy éjszaka alatt 15-25 alkalommal ébredtem fel. Állandóan nyüzsgött,a lábait a hátamba támasztotta ,tolt,nyomott meg minden ami miatt lehetetlen aludni 😁 Most az ágy mellett ,közvetlen mellettem a kis ágyikójában alszik. És,hogy ne zavarjam össze,napközben sem jöhet fel az ágyra 😊
2020. jún. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!