Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Én azt hiszem, már döntést hoztam a maradás mellett, csak emésztem a dolgot, így kíváncsi vagyok mások véleményére.

Bő 2 éve együtt, 35+,már házasok vagyunk, házzal, hitellel, gyorsan történtek a dolgok. Mindegy, már benne vagyok. Gyereket szeretnénk.

Az elejétől kételkedő voltam, volt egy rossz megerzesem, de ha ez feljott, mindig megnyugtatott. Így mindig maradtam. Mostanra egyértelművé vált számomra, hogy egy megbízhatatlan ember, több hazugság is kiderült, jópofi megy mindig, amiben én nem veszek részt, mert tudom, hogy nem őszinték az érzései, de ő nyomja. Konkrétan hazugságra épült a kapcsolatunk, volt más, akivel távolság miatt nem jött össze, és sokáig még beszéltek, "gondoltam rád" stb, engem meg letagadott... Ekkor már 10 hónapja voltunk együtt, "hogy megy a tarskereses? Szarul... Stb" Ez a legujabb, ami kiderult, de volt már itt minden.

Lényeg a lényeg, tisztán látom mára, milyen, nyilván nincs itt szerelem, de már tiszta a dolog. Nincsenek illúzióim, próbálok ebbe beletorodni. A szex is szar. De már nem pattogok. Családot szeretnék, a hitel köt is, a közös ház. Maradok. És remélem, nem betegszem bele. Ő látja rajtam, h mi van, de játssza tovább, fogalmam sincs miért.

Ti kiszállnátok?



2020. márc. 4. 08:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó dolgot nem tudsz mondani a kapcsolatról.

Minek maradnál benne?


Ennek mindenhogy vége lesz, aztán nőhet fel csonka családba a gyerek.

2020. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Ertem, hogy olyan nyomorult vagy, hogy hobbibol tonkreteszed a sajat eletedet, de minek erre a fosra meg egy gyerek eletet is tonkre tenni? Direkt a sajat nyomorult mintaidat neki is atadni egy alapbol diszfunkcionalis szarban ücsörögve? Ezt miert kell?
2020. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

De, vannak jók, de nagy lamour nincs.

Mert amúgy mennyi esély van arra, hogy nem csonka családban nő fel? A legtöbb gyerek abban nő fel.

Van egy lánya, jó apa.

2020. márc. 4. 08:32
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért maradnál benne??

De, igen, meg fogod betegíteni magad.

Az ember megbízhatatlan. Kamuzik. Ezek szerint a társkeresés is szarul megy neki, és már rég kapcsolatban voltatok.

Nem jó a szex.

A házat el lehet adni, hitelt visszafizetni és ámen.

Keresni normális hapsit, aki valóban veled tervez, boldoggá tesz és akinek érdemes szülni.

Szerinted mennyire leszel magadra hagyva a kisgyerekkel...?? Nem akarod Te ezt... ne csináld!!

2020. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Mindig érdekelt hogy egyes nők miért rontják el szándékosan az életüket?! Ennek az embernek még szülnél is egy gyereket??? Eszeden vagy?

Ráadásul úgy hogy van már egy gyerekek mástól?

Tényleg ez volt a legjobb az összes közül?

Mondhatnék rád most sok degradáló jelzőt de szerintem felesleges.

Akkor is ostoba maradsz...

2020. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják önsorsrontásnak, ne tegyed magaddal. Te is beismered, hazugságokra épült a kapcsolatotok, te ebbe akarsz gyereket szülni? Jobb ezt lezárni és kilépni minél hamarabb ebből a kapcsolatból. Pár hónapig rossz lesz, de később hálás leszel magadnak, hogy meglépted.
2020. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Egész eddigi életemben hű de szerelmes voltam és túl megértő... Ezért tartok itt, ahol, ezért nem lett gyerekem eddig, pedig fiatal korom óta legnagyobb vágyam. Nagy családot szerettem volna. Az már nem lesz...
2020. márc. 4. 08:57
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen emberek miatt van manapsag annyi lelki serult, szemelyisegzavaros, erzelmi analfabeta, mert konrketan ezt a mintat latjak gyerekkent. Komolyan nem tudom megerteni, hogy valaki hogy nem tudja annyira tisztelni a sajat eletet, hogy nem baxxa tonkre es fecserel el hosszu eveket boldogtalansagban. Szanalmas.
2020. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
57%
Hány éves vagy, hogy ennyire leírtad magad és az életedet...??
2020. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy túl megértő.
2020. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!