Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kellett volna ezért szakítanom?

Figyelt kérdés

A barátok, rokonok hülyének néznek hogy szakitottam egy ilyen aprosagert...

A párommal 2 hónapja vagyok együtt, együtt is élünk, ő roma (22 éves) , én magyar (23 éves lány). Nagyon régóta ismerjük egymást.

Tegnap veszekedtünk egy kicsit. Ő a vita hevében megszoritotta a karom, utana megrántotta a pulcsim. Mondtam higy jó lenne ha nem tépné el a vadiúj pulcsim, erre ő "és ha eltépem akkor mivan?".. Ezután megfogta a nyakamnál a pulcsim és tiszta erőből széttépte rajtam. Nagyon megilyedtem, és egyből hazamentem anyámhoz aki pár utcára lakik. Írtam neki hogy végeztem vele. Erre annyit mondott hogy beszéljük meg, de ha nem akarom akkor jöjjek vissza a cuccaimért és vége.

Most hülyének néznek az ismerőseim hogy szakitottam egy ilyen miatt. A bátyám nagy lazasággal annyit mondott, hogy "énis ütöm az asszonyt, mégse szakít velem"



2020. márc. 4. 14:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted!
2020. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm az erőszakos viselkedés. Nagyon megilyeszt.
2020. márc. 4. 14:31
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Az ostoba ismerőseidtől is megszabadulhatnál, ha komolyan gondolják, amit mondtak. Milyen emberekkel veszed körbe magad? Jesszus. Nagyon is jól tetted, eszedbe ne jusson visszafogadni.
2020. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, tartsd magad távol tőlük.
2020. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%

Jòl tetted. Ez még csak a kezdet volt. A későbbiekben többet is kaptál volna.

Remélem megtanultad a leckét hogy cigánnyal nem kezdünk.

2020. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted! Milyen pár az, aki rongálja a dolgaim?! Máskor adna egy sallert simán!

A rokonaid meg gondoljanak, amit akarnak! Nem ők vannak vele kapcsolatban, hanem te!

2020. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint megse vagyok akkora marha... :)
2020. márc. 4. 14:39
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a bátyád ilyen felfogással az! Enyém ezt mondaná, nagyon helyre raknám, szerencsére ő is úgy vallja, hogy semmi erőszaknak nincs helye egy kapcsolatban.
2020. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Ez csak a kezdet lett volna.

Ne hidd el se a bocsánatkérést és a nem lesz ilyen többet dumát se. EZEK ilyenek. Tisztelet az indexelő BMW ritkaságú kivételnek.

2020. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyedül menjél vissza a cuccaidért.
2020. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!