Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosítvány! Miért csesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosítvány! Miért csesztet és gúnyolódik miatta?

Figyelt kérdés

Most szeretném letenni igaz kicsit idősebb vagyok de most van időm rá, meg most alakult úgy. A pasim meg gúnyolódik, csesztet ,hogy minek az...

Kérlek írjatok valami észérveket meg fogom mutatni neki is.



2020. márc. 4. 17:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Neki van?
2020. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Neki nincs, őt nem érdekli.
2020. márc. 4. 17:11
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Tud piálni.
2020. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért csinálja mert neki nincs és neked pedig meglesz ha minden igaz. Neki gondolom egy kicsit furán veszi ki magát hogy neki nincs jogsija férfi létére és te fogsz vezetni.

Nem lehet hogy ez áll a háttérben?

Mivel tud csesztetni ezért?

2020. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképlen neki mi köze van hozzá hogy milyen irányba képzed magadat. Egy tudással több lesz a kezedben, míg ő marad ott ahol akar. Most a jogosítványtól függetlenül: ő nem akar semmilyen célt elérni? Nem akar fejlődni, hasznosabb emberré válni? Elég gáz hogy majd neked kell cígölni mindenhova mert lusta tanulni.

A jogsi meg nwm korfüggő. Ismerek 30 feletti hölgyet aki decemberben tette le. Én 28 éves férfiként Hétfőn tettem le, és pont az volt az okom mint neked, kedves kérdező. Most volt pénzem, időm. És ha törik ha szakad vágyok egy autóra mert érdekel a vezetés és ez a világ. Ez motiváljon téged is. Ez a te célod bem az övé. Neked lesz ebből hasznod, csakis neked, nem a lusta kishitű pasidnak.

Én szurkolok neked hogy sikerüljön, és elfogadja a döntésedet.

(Ha érdekel milyen volt letenni, meg maga a folyamat az alkalmasságitól kezdve, cseveghetünk is, de ez csak opció, tőled függ)

2020. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit irigykedik, de inkább számon lehetne kérni rajta miért nem támogat elvégre a párja vagy.
2020. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Mert nem túl eszes, ennyi a magyarázat. Neki nincs és azt akarja hogy te se szerezd meg, mert sokkal jobban érzi magát úgy, hogy te sem fejlődsz sehova, ahogy ő. Nem akarja hogy a legkisebb dologban is "több legyél nála".


Ne azon gondolkozz hogy miért gúnyolódik, hanem hogyha ilyen alap dologban sem támogat, sőt inkább lehúz, akkor a jövőre nézve mennyi értelme van a kapcsolatnak.

2020. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz a mentalitása, ha neki nincs neked se legyen mert kevesebbnek érezné magát nálad.
2020. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Diplomás ember ezért nem is értem,szóval nem arról van szó,hogy alulképzettebb tőlem,mert nem.

De ezen kivan akadva,főleg megtudta nagypapám nekem adja az autóját mert már idős és nem vezet csak ott áll a garázsban a kocsi.

Azóta látványosan duzzog.

2020. márc. 4. 17:40
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem a diplomától függ hogy valaki kisstílű-e és lehúzó, esetleg alacsony/sérült önképű komplexusos.
2020. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!