Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fontos vagyok neki?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel kb. egy éve vagyok kapcsolatban, online beszélgettünk eleinte és nagyon nehezen nyílt meg (hónapokig a nevét sem mondta meg, képet nem is mutatott magáról hanem csak élőben láttam először, stb.)

Többször mondta már, hogy fontos vagyok neki, meg a jövőben szeretne összeköltözni (ez most több okból nem lehetséges még), azt is mondta hogy soha nem akar elhagyni.

Viszont azt mondta, hogy ő nem tud igazán szerelmes lenni, mert sok csalódás érte meg szerinte én túl fiatal/naiv vagyok ahhoz, hogy megértsem ezt - de én 24 vagyok, ő 34, annyira nem nagy különbség szerintem. De ezen kívül úgy érzem, hogy törődik velem, és nem akarom, hogy másképp viselkedjen vagy ilyesmi. Sokszor kéri hogy mondjam, hogy szeretem.

De mégis félek, hogy esetleg csak én nem vagyok elég jó.



2020. márc. 4. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj, mármint abból a szempontból, hogy ne lehetnél elég jó, valakinek, de nem biztos, hogy neki. Nyilván fontos vagy neki. De pszichológiai problémái vannak, amikkel feltehetőleg nem foglalkozik, és nem akar foglalkozni. Mármint nyilván, beszélni szeret róluk, értsd. sajnáltatni magát, de hogy fel is dolgozni őket, hogy utána teljes értékű párként léphessen egy új kapcsolatba, az már fárasztó lenne.... Vagy, ahhoz nem te vagy Számára a megfelelő személy, de kényelmes veled.... Az arra fogékony naiv embereket traktál a gondjaival, és reméli, hogy megelégszenek annyival, amennyit ő, szerinte nyújtani tud. Rengetek ember belemegy egy ilyen viszonyba, mert nincs elég önbizalmuk és belátásuk ahhoz, hogy többet érdemelnének, és egészségesebb kapcsolatra lenne szükségük. Én se foglak ezzel a pár szóval meggyőzni, de hátha elgondolkodsz, és majd idővel...
2020. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igaz, tényleg vannak problémái amiket nem akar igazán megoldani. Viszont én tényleg szeretem és elfogadom. Csak nem tudom, ha ő tényleg ilyen azzal nincs problémám, de ha csak engem nem tud úgy szeretni akkor nem tudom, megéri-e. Bár mint írtam, azon kívül, hogy nem mondja ki a viselkedéséből érzem, hogy törődik velem, főleg amikor találkozunk akkor sokkal jobban kimutatja az érzelmeit. Szóval nem tudom, hogy ebben az esetben mennyire fontosak a szavak.
2020. márc. 4. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok egy könnyen ismerkedő, se nem nyomuló típusú csávó, de nekem ez elég bizarrnak tűnik. Több olyan jel is van, ami komoly problémára utal.

De nem akarok beleszólni

2020. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

>Több olyan jel is van, ami komoly problémára utal.


Mire gondolsz?

2020. márc. 4. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy 34 éves egészséges pszichéjű férfi nem így viselkedik. Van rendesen problémája.
2020. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislány. A homokba dugod a fejed. Nem arról van szó hogy "ő tényleg ilyen". Úgy gondolom, egyáltalán nem a lényegen rugózol, hanem naív mellékes szálon. Ezt így nem lehet tudni, hogy mi lenne más nővel. Más nővel már utánad lenne, más tapsztalatokkal, más élethelyzetben, más körítéssel, a nő is máshogy viselkedne, hazudhat is bárkinek, hogy szereti. De tök lényegtelen. Sokkal lejjebbi szinten van gond. A lényeg, hogy ő nem tart annyira fontosnak téged, saját magát, az életét, a jövőjét, ahhoz, hogy feldolgozza a vele történt traumákat. A cinkostársa leszel a saját jelenlegi szintjén megrekedni, ha engeded a mocsarában maradni, sőt még azt is mondod, hogy ez neked jó így. Te is belesüppedsz mellé. Lehet azért fogadod el ezt a viselkedést, mert neked van ilyen mintád a múltadból?
2020. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4# Ha más nem az, hogy egy normális ember nem titkolja a nevét hónapokig wtf :D Még egy sima, nem randi célú ismerkedés is úgy indul, hogy szia, xy vagyok

A többi még talán kimagyarázható is lenne, de a leírásból az jön le, mintha saját magát győzködné

2020. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Személyiségzavar?!? Behálóz, bedumál, aztán elhiheti, hogy Te csak vele és általa vagy valaki. Vagy zsarol érzelmileg, hogy maradj vele, mert ő csak veled és általad ér valamit... Igen Te fiatal vagy,neki meg ennyi idősen érettebbnek kéne lennie. Nagyon vigyázz, komolyan!!
2020. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!