Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg az emberek, hogy igenis van erkölcsi különbség az buta, a művelt és a kimagaslóan intelligens nők között?

Figyelt kérdés

A kimagaslóan intelligens emberek erkölcsileg sokkal jobbak az esetek többségében.


Egy olyan nő, aki a diploma után már ott tart, hogy a doktori disszertációját írja, valószínűleg nem fog megcsalni. Ez szinte biztos.


Az alacsonyabb iskolai végzettségű, vagy csak simán művelt emberek hajlamosabbak a megcsalásra.


2020. márc. 4. 18:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

Az erkölcsnek semmi köze az intelligenciához.

A doktori disszertációnak semmi köze a hűséghez.


" vagy csak simán művelt emberek hajlamosabbak a megcsalásra."

WTF???

2020. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
az erkölcsnek a megcsaláshoz sincs köze. Mivel az nem törvénybe ütköző.
2020. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Akinek esetleg kétségei vannak:


A Natonal Geographic 2019/11 száma hozza le, hogy tudós körökben a nők arra panaszkodnak, hogy szexista megjegyzéseket tesznek rájuk, és szexuálisan közelednek hozzájuk a kollégák, és ez őket zavarja. Tehát már csak a karrierjük szemszögéből sem lehetnek ringyók, hiszen így is hátránnyal indulnak a szakmában.


Abszolút nem ugyanaz a kategória, mint amikor az érettségivel meg alapdiplomával rendelkező csajszi lefekszik a főnökével a jobb fizetés reményében. Neki mindegy végülis, de az előbb említetteknek nem.

2020. márc. 4. 18:51
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Mit szívtál? Adsz nekem is??
2020. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a kérdező a fordított pszichológiát akarta alkalmazni, azt várta, hogy majd a diplomás nőket fogjuk savazni ismét, hogy deeeeő k is olyanok.
2020. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor én különleges vagyok ha doktori nélkül se csaltam még soha? 🤷‍♀️ Vagy ideje írnom egy doktori disszertációt?
2020. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem. Viszont aki azt ír, annál esélyesebb, hogy tisztességesebb.


Szerintem a nőknél a kimagasló intelligencia kimagasló erkölcsiséggel is jár.

2020. márc. 4. 18:59
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Én megértem. Bár nem volt könnyű de szerencsére eljutottam oda, hogy nem érdekel mit írnak egyes magazinok, vagy mit mondanak egyes tudósok. Ja, meg persze leszoktam árról hogy másoknak megfeleljek.(gondolok itt a kérdésre)
2020. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
8-as, téged felpontoztalak, mert friss a nick-ed.
2020. márc. 4. 19:02
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Szép a gondolat, de az élet nem ezt mutatja.


Ébresztő!

2020. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!