Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kis mellűek, nektek is be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellűek, nektek is be szokott néha szólni a párotok a mellméretetek miatt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra pl, h "ezt a ruhát veszed fel, mikor semmi melled nincs?". Amikor megemlítem, hogy azért ilyet miért mond nekem, akkor azt mondja ezzel csak az igazságot mondja, és hogy ebben nincs benne az, hogy neki így ne tetszenék...
2020. márc. 4. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2020. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Ha ilyet mondana, nem lenne a barátom.


Mondjuk azért nekem van valamekkora mellem, 75B. Így tetszik is a pasiknak. De ha full lapos lennék, inkább megműttetném.

2020. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
NEm, az én párom tisztel és szeret engem.
2020. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, hogy mondhat ilyet az ember a párjának aki elvileg szeret, még akkor is ha az igazat mondja. Ez akkor is rohadt nagy taplóság.
2020. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Soha egyik kapcsolatomba se mondtak ilyet nekem.A férjem pedig nem győzi hangoztatni mennyire szereti a kicsi melleimet.Rossz pasi mellett vagy!
2020. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Ba.sznám szájba sodrófával csak ugy köpködné ki a fogait....

Az ilyen ember nem szereti a párját. De ha még ezek után is vele vagy meg is érdemled


N

2020. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Soha nem mondott ilyet.
2020. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Lényegtelen, hogy igaz vagy nem, bántó dolgot nem mondunk annak akit szeretünk...
2020. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kis mellem van és mondjuk tetszik a páromnak, de nem akadnék ki, ha ilyet mondana. Vannak tipikus "cicis ruhák" amik hiába tetszenek nagyon, tudom hogy nincsenek meg hozzá a testi adottságaim. Inkább meghallgatom az építő kritikát a páromtól (pl előnytelen ez a ruha) mint kiröhögtessem magam, mert nincs önkritikám.

Nyilván a párod szebben is fogalmazhatna, mint hogy kajak deszkaként ne vegyél fel ilyesmit, de itt inkább a stílussal van probléma ahogy mondta, nem pedig azzal, amit mondott.

2020. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a semmi melled nincs azt nem szó szerint érti, inkább a ruhához képest. A deszka szerintem sokkal csúnyább, mert az egy ronda fadarab, a semmi mell pedig viszonyítás kérdése. Azt mindenképp becsüld benne hogy képes az öltözködéssel foglalkozni, és tanácsokat ad.
2020. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!