Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az "emberem" semmit sem tesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "emberem" semmit sem tesz, én meg megpróbálok minden téren a kedvében járni, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Gondolom bármi óhaja van teljesítem (bárhol bármiben) ő meg köcsög is néha velem, nem törődik velem és az érzésemmel, szükségleteimmel (ágyban). Ja és "viccből" megszorította a kezem, úgy hogy kék-lila lett, otthagynátok? Szeretem.....
2020. márc. 5. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Pozitív tulajdonsága is van a pasinak, vagy a teljes személyisége ilyen ótvar?

Dobd ki, vegyél egy vibrit vagy keress egy olyan kant aki nem csak lábtörlőnek néz.

2020. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Kuka!

Mit szeretsz rajta?

2020. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Kérdés volt hogy ott hagynátok? Szerintem mindenki nevében mondhatom bárki ott hagyná, ha pedig erre azt mondod hogy de szeretem.. akkor vagy mazochista vagy vagy csak félsz hogy egyedül maradsz, pedig ennél még egyedül is jobb.
2020. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mondom az uramnak: Tibi, hát jóember, miért teszed ezt velem?".

Volt korábban egy dal:

https://www.youtube.com/watch?v=nAeLZs1JSR8


A lényeg: meg kell neki mondani, hogy "nem a szolgád vagyok, hanem a barátnőd".

2020. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Látod ezért lesz tele néhány férfinak a töke a nőkkel, hogy ilyen kreténekkel vannak.
2020. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig tökéletesen igazolást nyer, hogy a Stanley Kowalski viselkedésminta az a nők nagy kedvence, lásd itt is, nem elhagyja, hanem "jajj, hogy lehetne jobb"... Fúj. Tényleg ez a jó? Ne már. Tényleg ne.
2020. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Szeresd tovább.
2020. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Én nem lennék ilyen emberrel, és kezeltetném magam amiért bántalmazóról állítom, hogy szeretem.
2020. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Látod ezért lesz tele néhány férfinak a töke a nőkkel, hogy ilyen kreténekkel vannak."


Adom.


Amúgy tökmindegy, úgysem fogod elhagyni, mert "szereted". Majd pár év múlva amikor a baromságai miatt "kiszeretsz" belőle otthagyod, ha addig ő nem dob ki, vagy nem tesz még nagyobb kárt benned mint a kezed megszorítása.

2020. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#10


Vagy jön egy még nagyobb "férfias" dürhő akire le lehet cserélni.

2020. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!