Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom csak egyszer mondta hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés

Két év alatt. Azt ís úgy, hogy megkértem rá.


Nem rejti véka alá a szavaival vagy azoknak a hiányával, hogy szerinte nem vagyok szép. Persze azt sem állítja hogy kifejezetten csúnya lennék, (ezt már mondta így). Viszont én szeretném szépnek látni magam. Járok kozmetikushoz, kipróbálok új frizurákat amik jobban állnak, edzeni kezdtem el. Viszont akárhányszor a páromra nézek eszembe jut, hogy bármit csinálok csak magam ámítom vele.


Szóval ilyenkor mi a teendő?

20/l



2020. márc. 5. 22:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Szakítani fogsz? Nem hinném.

Szóval mond el neki.


De amúgy szerintem marhasággal foglalkozol

2020. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Keress egy olyan pasit aki szépnek lát és boldog lehetsz vele.
2020. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki. Szerinted ez egy olyan dolog amit meg lehet változtatni benne? Szorítsak pisztolyt a fejéhez, hogy "tarts szépnek!"? Ezt csak magamban tudom megváltoztatni és nekem fontos a szépség (tarts sekélyesnek) mert ez indítja be a vonzalmat elsősorban. Azt sem tudom megváltoztatni, hogy ne érdekeljen a véleménye.
2020. márc. 5. 22:39
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Érzelmi zsákutca a tag. Egy nő mindig szép, ha álmos, ha kócos, ha idegbeteg, ha szeretetteljes, mindig gyönyörű, már ha a partnerünk a hölgy. Ő ezzel nincs tisztában, mert ennyi esze van hozzád képest, mint csirkenek az asztronautahoz képest. Nincs más teendőd, mint a kommentem privát üzenet fülére kattintasz.
2020. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Küldj egy képet.
2020. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Ha mondogatná, már elhagytad volna. Így viszont ő a "menő" akinek meg akarsz felelni.
2020. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy azért lenne velem, hogy tudatosan lerombolja az önbizalmam, hogy ne hagyjam el. Ez így baromság.

[link]


Itt egy kép, kitettem az arcom az internetre, tessék...mostmár igazán csak hasznos, lényegre törő válaszokat szeretnék, hogy mit tudok tenni egy ilyen helyzetben hogy jobban érezzem magam, esetleg önbizalmat építsek.

2020. márc. 5. 22:51
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

#7


Mit ártott neked ez a semleges lány, hogy így közszemlére teszed egy ilyen oldalon?

2020. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

1, kérdezd tőle, hogy szép vagy e, többször is

2, te is dicsérd meg néha

3, ha nem változik ezek miatt a helyzet, olvass be neki :)

4, ha ez nem használ, vagy így fogadd el, vagy ne fogadd el, de akkor mérlegelj, kell e így az egész...

2o évesen még válogathat az ember :)

2020. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Te állat. Gyönyörű nő vagy. 💕 Ahhh. 32F
2020. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!