Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akadnak olyan duci/molett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadnak olyan duci/molett, vagy akár erősen túlsúlyos nők, akik szintén a kövér férfiakhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

2020. márc. 6. 02:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok kórosan túlsúlyos, de van rajtam felesleg.

Én kifejezetten nem szeretem ha egy férfi nagyon vékony, és véleményem szerint egy 90-100 kgos férfi is lehet igényes, így ha a személyisége hasonló az én ertekrendemhez, (csak a külsőségeket nézve) akkor inkább választok olyan férfit akin van felesleg,de igényes magára.

Sokan úgy gondolják, hogy aki tulsulyos nem lehet igényes magára, ezt a véleményt is megértem, csak nem értek egyet vele. Szóval, szerintem sokan vagyunk így. 19/l

2020. márc. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
100 kg-os nő vagyok és tetszenek a 130-140 kg körüli férfiak.
2020. márc. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Túlsúlyos vagyok, csak a kövér,nagydarab , pocakos férfiak vonzanak.

Exem 132kg volt, de volt már 150kg-s pasim is, odavagyok ezért az alkatért szerintem nagyon szexis.

2020. márc. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Tulsulyos vagyok de nem.

Ha szinten nehez alkat a parom akkor hozza hizok de ha vekony akkor hozza fogyok

Szoval inkabb a normal testalkat jon be

2020. márc. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

104 kg vagyok jelenleg , vonzanának a ducik akik nagyobb darab tőlem, de ahogy az lenni szokott én általában pont a vékony vagy izmosan vékony férfiaknak jövök be. Hátha egyszer....


25N

2020. márc. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Van rajtam kb. 10 kg felesleg,de nem tudnék vonzódni egy kövér férfihoz,csak a vékony és normál alkatúakhoz.
2020. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Rajtam kb 15 kg felesleg van, és azt szeretem, ha a pasin is van ennyi kb. De nagyon kövéret nem szeretnék.
2020. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok túlsúlyos, de számomra vonzó ha egy fickó szeret jókat enni és ennek nyoma is van. Egy férfi legyen termetes. Eddig minden párom meghízott kicsit mellettem.
2020. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb 10kg van rajtam, a páromon 20, és imádom, ahogyan pocakos.

Lehet egy férfi férfiasan túlsúlyos (csak pocak, meg erősebb hát-mellkas), az nagyon bejön, de a nőiesen elhízott srácokat nem bírom (vastag csípő, combok).

2020. márc. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ducimolett nők kifejezetten akadnak.
2020. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!