Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már amiatt probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már amiatt probléma, hogy te vagy a párod már gyereket akart, de a másik fél még nem?

Figyelt kérdés

Ő vagy te még csak később akart gyereket és emiatt volt probléma?

Sikerült megbeszélni ezt a dolgot vagy szakítás lett a vége?


2020. márc. 6. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
A férjem egy év haladékot "kért", hogy egy kicsit még tudjunk kettesben lenni. Utána pedig már minden a tervek szerint haladt. :)
2020. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Szakítás lett. Eleinte azt mondta, hogy ha becsúszik, megtartja, és velem akarja. Becsúszott, de ő "erős nő" akire számítanak az új munkahelyén (egy multi), és a karrier a legfontosabb...

El akarta vetetni, meg is történt. Közben elkezdett játszmázni, és persze mindenért én voltam a hibás, és "legyünk csak barátok" mondta, amit elutasítottam, elköszöntem, éljen a szerelmével, a szent karrierrel.

2020. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem volt probléma belőle, megbeszéltük férjemmel.

Tavaly tavasszal próbálkoztunk, nem jött össze, melót és életmódot váltottam. Olyan jól sikerült, hogy eredetileg februárban akartunk ismét próbálkozni, de kértem még egy fél évet, ahogy fentebb írták, hogy kettesben lehessünk, élvezzem a kötetlen életet, hogy most minden rendben van. Férjem abszolút megértő, de mi nem játszmázunk, nyíltan kommunikálunk.

2020. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

"Szakítás lett. Eleinte azt mondta, hogy ha becsúszik, megtartja, és velem akarja. Becsúszott, de ő "erős nő" akire számítanak az új munkahelyén (egy multi), és a karrier a legfontosabb..."


Multikulti lányka... Sok ilyen van, azt hiszi egy hr-es meló micsoda karrier. Newton meg elmehet a pcsába a találmányaival együtt :)

2020. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 28 múltam mikor kiderült komoly hormonproblémám van, a doki szerint csak lombikkal lehet gyerekem. Ekkor megijedtem, szerettem volna gyereket, de párom még nem. Védekeztünk is a biztonság kedvéért, 1 alkalmat kivéve, de egy percig sem hittem, hogy terhes lehetek. Lesokkolódtam, mikor kiderült, hogy az vagyok. Párom kiakadt, hogy ő még nem akar, vetesem el. Én meg közöltem vele, ha erre kér többet nem tudok vele maradni és a szüleimhez is költöztem. 1 hét múlva zokogva kért bocsánatot, de eltelt egy kis idő, mire újra bízni tudtam benne. Nagyon büszke a kislányára és 3 évre rá született egy kisfiunk is, aki már tervezett volt és az első hónapban összejött... Ennyit arról, hogy nekem csak lombikkal lehet gyerekem.😅
2020. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!