Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás autóhasználati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás autóhasználati szokás miatt?

Figyelt kérdés

Fajulhat szakításig ha a férfinak fura mániája hogy szerinte a gyaloglás fontos az egészség miatt ezért csak akkor jár kocsival ha esik az eső és/vagy sietni kell, kézben nem vihető súlyt kell szállítani és/vagy 30 perc gyaloglásnál messzebb van ahová menni kell.


Ha nem áll fenn a fenti feltételek egyike sem akkor ő bizony gyalogol és ebből nem enged és ráerőlteti a családtagjaira is, mondván hogy majd megköszönik neki később hogy vigyázott az ő egészségükre is.


Hát folyamatosan kapja a hülyesége miatt!


Mire jó ez neki? Miért van ez az idióta mániája?



2020. márc. 6. 09:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%

Fordítsunk!

Fajulhat szakításig ha a nőnek fura mániája hogy szerinte autóval való közlekedés a fontos.......


Innen, minden betű szerint ugyan az, csak értelemszerűen megfordítva.


Viszontválasz? ;)

2020. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy baromi jó szokás, igaza van. Ez nem hülyeség, az átlag ember nagyon keveset sétál, pedig nagyon fontos lenne, hogy többet sétáljunk. Én inkább azokat tartom hülyének akik még wc-re is kocsival mennek, mert ők akkora urak. Pont azért van ilyen szennyezett levegő meg ekkora dugók mert mindenkinek mindig mindenhova kocsival kell mennie.
2020. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Légyen saját kocsid és arra használod amire akarod, te elmész kocsival, a párod meg majd gyalogol.

Ha még nem a kocsi miatt vagy vele, akkor mindegy nem?

2020. márc. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

# 2


Na de hol normális 30 percet gyalogolni? Akár naponta?

2020. márc. 6. 09:27
 5/41 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon leszűkítve az amiatt szakítanátok, amit kiírtál címként. De ez az ellentétes értékek, felfogások, világnézet, stb. miatt lenne. Hogy ha tudos, hogy ugyan ezt fogja csinálni 10 év múlva is, amioor lesznek gyerekek, te nekes semmi időd nem lesz, elvárja hogy sétáljatok még órákat mert ilyen megszállott, akkor bizony ez probléma.


Másréezt rengeteg időt elvesz az ember életéből, kisebb futás lehet eleve többet érne. Mi mindenhol keressük a párommal, hogy hol lehetne isőt spórolni. Kinek van ideje ennyit sétálni?

2020. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

# 5


Erre ő azt mondja hogy ez a kis idő amit befektetünk a gyaloglás által az egészségünkbe az hasznos és nem felesleges idő mert ezzel szerinte rengeteg pénzt és időt is megspórolunk majd évtizedek múlva mikor nem leszünk annyit betegek.

2020. márc. 6. 09:30
 7/41 anonim ***** válasza:
94%

#4 :D :D

Teljesen normális. 20 perc sétára lakom munkahelyemtől, minden nap besétálok. Jelentem, nem tört még le a lábam tőle. Ha szerinted fél óra séta abnormális, akkor van egy rossz hírem.

2020. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Én tömegközlekedésre sem szállok 30 percért, ha nem állnak fenn a leírt feltételek, nemhogy egy autót beindítsak. Ennyi séta amúgy is kell egy nap, főleg, ha semmilyen más edzést nem csinál az ember, és igyekszem a környezeti terhelést is minimalizálni. Szerintem ez az észszerű autóhasználat, amit a párod csinál.

Nem az autóhasználati szokás miatt fogtok szétmenni, hanem az értékrendbeli különbség miatt, amit te még csak meg sem próbálsz megérteni, és leidiótázod meg hülyézed miatta. (Nyilván azt nem tudom, hogy ő is lehülyéz-e a benneteket az autómániátok miatt, ha igen, akkor ő is baromi rosszul kezeli.)

2020. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Van két kutyám. Naponta minimum sétálok velük fél órát. Imádom a napnak ezt a szakaszát, végre nyugodtan sétálhatok, nem kell kapkodni, kiszellőztetem a fejemet, nézem a természetet, a várost, és mire hazaérek velük teljesen lenyugszom. Mentálisan és testileg is nagyon fontos a séta. Egy egésznapos ülőmunka után nekem felüdülés sétálni. Fél órát minimum kell sétálni egy nap, nem is értem miből gondolod, hogy ez nem normális. :D
2020. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

# 8


Nem hülyéz le minket, csak mintha nem akarná elfogadni hogy más meg szeret kényelmesen utazni és nem gyalogolni.

2020. márc. 6. 09:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!