Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás autóhasználati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás autóhasználati szokás miatt?

Figyelt kérdés

Fajulhat szakításig ha a férfinak fura mániája hogy szerinte a gyaloglás fontos az egészség miatt ezért csak akkor jár kocsival ha esik az eső és/vagy sietni kell, kézben nem vihető súlyt kell szállítani és/vagy 30 perc gyaloglásnál messzebb van ahová menni kell.


Ha nem áll fenn a fenti feltételek egyike sem akkor ő bizony gyalogol és ebből nem enged és ráerőlteti a családtagjaira is, mondván hogy majd megköszönik neki később hogy vigyázott az ő egészségükre is.


Hát folyamatosan kapja a hülyesége miatt!


Mire jó ez neki? Miért van ez az idióta mániája?



2020. márc. 6. 09:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Annyira görcsölsz ezzel a "fölösleges séta" dumával, hogy az az érzésem, valami más is állhat a háttérben.

Szerintem egy normálisan működő kapcsolatnak -ennyitől- nem lehet vége.

2020. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

# 11


Nem mindenki van gyalogláshoz szokva. Unalmas, egyhangú, értelmetlen és kényelmetlen.

2020. márc. 6. 09:44
 13/41 anonim ***** válasza:
49%

#7 kiforgatod a szavait. Egyrészt a logikádat se értem. 20 perc séta a munkahelyew. Az tömegközlekedéssel legalább 10 perc (az is lehet, hogy nulla). Másrészt ki akar tömegben más emberekkel együtt utazni, amiker 5-10 perc plusz időért cserébe kényelmesebben, friss levegőn lehet? Bérlet meg pénzbe is kerül, 10k. Szóval még fizetni is érte. Ha meg kocsi, akkor benzin, parkolás, dugó, lámpa, hideg ülés, stb. Teljesen logikus, hogy itt a séta a legmegfelelőbb, optimális döntés. Ketten, többen meg a kocsi az optimális már.


A lábtörést nem értem.


#6 igen, mi is azt mondjuk, hogy az egészséges életmód megtérül a meghosszabbított élet által. De ez épp, hogy költséges. Sok gyümölcs, edző felszerelés, stb.


De nincs az az isten, hogy sétálgassunk az információs társadalomban, hogy majd ettől legyek eģészséges. A (szubjektív) véleményem szerint épp ellentmond a lényegével. Indusztriálisban jobb téma lenne ez. Aki szerint jó, csinálja, mindenki más értékekkel rendelkezik. Szerintem időpazarlás. Az idő meg pénz.


De ahogy kommentekben látos, ez csak feszültséget kelt, felfogásotok más. Gonsolom nem csak ebben nyilvánul meg.


5-ös voltam.

2020. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
65%
"Az is lehet, h nulla reszt" az ido sporolashoz szantam*
2020. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
77%
Leírnád hány cm és kg vagy?
2020. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

# 15


168, 50

2020. márc. 6. 10:06
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

#13 fél óra sétáról ír. Nekem a munkahelyem 2,5 km, ami gyors sétával 20 perc, ha kényelmes lennék, akkor 30 perc. Párja pedig ennyi útért nem akar kocsiba ülni, hacsak nem kell cipekedni...stb.

Szóval a te logikád alapján sem valid csak úgy kocsikázgatni ekkora távon, mert felesleges.

2020. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező én gyaloglok 1 órát is naponta és baromi jót tesz. Majd 2 évtized múlva bánni fogod.

Amúgy nem a pasid a fura, hanem te vagy lusta.

2020. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
83%

"Na de hol normális 30 percet gyalogolni? Akár naponta?"


Még több is normális, képzeld én nap 1 órát edzek intenzíven és ha tehetem gyalog vagy motorral közlekedem? Nem elég sok az autó, a kényes seggem miatt tetőzzem még a problémát?

2020. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
75%

#17 én gondolom, hogy milyen gondolat menet alapjan jutsz el ide, mar kezdem meglatni, de feluletesen nezed, magas szinten.


Ha a kornyezetebe veszel ilyen szamitasokat is, hogy pl. abrazolod egy descartes fele 2d koordinatarensszerben a futas es seta csoportokat az ido es es hozzaadott egeszseg fuggvenyeben, akkor szerintem az jonne ki, hogy nincs sok ertelme setalni. Lehet itt tevedek sokat amugy. Regen olvastam errol, lehet ott csuszott meg valami. De a tobbi resze valid szerintem


Amugy a kerdes igazabol arrol szol, h emiatt szakitani. Amit tovabbra is allitok, hogy van ertelme. A tobbi kerdezo is ezt mondja szerintem, csak lenezoen, ami szerintem nem szep dolog, nagyon sok okbol nezve. Valaki meg csak sertegetni jon ide sajnalatos modon

2020. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!