Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én azt mondanám, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én azt mondanám, hogy a fogamzásgátlómat vagy legalább a felét fizesse a párom, biztosan otthagyna 17 év után is, szerintetek?

Figyelt kérdés

De kérdeztem már másokat is, azt mondták ha jót akarok, akkor még csak ne is gondoljak ilyesmire!

[link]


2020. márc. 7. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

én inkább az óvszert fizetem, minthogy hormontartalmú szerekkel tömje magát a párom. Szerintem ez természetes, hogy én veszem meg.


F

2020. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha valaki ÁLLÍTÓLAG ezért otthagyja a másikat, akkor a kapcsolat vesztének valójában nem az az oka, hogy fel lett hozva, ki fizesse a fogamzásgátlót!
2020. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

17 év után,hogy jut ilyen az eszedbe?😮

Úgyan miért hagyna ott?

2020. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye vicc. Hogy éltetek ti 17 évig együtt, ha ezt itt kell megkérdezni? Milyen a kommunikáció közöttetek?
2020. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
17 év fogamzásgátlás.....Nem akartok gyereket?
2020. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
nem tudom igazából. én azt mondanám, hogy akkor csak orál és a szádba élvezek:) akkor nem kell fogamzásgátló sem.
2020. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
17 éve együtt vagy valakivel, az már gondolom nem szex kapcsolat, hanem együtt élés, közös kassza?! Akkor meg fizeti a részét, ha ez nincs is nevesítve.
2020. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nagyon rosszul értelmezed ezt a cikket!

Azt meg te tudod, hogy milyen a làtod, neked volt 17 éved kiismerni, nem nekem.

2020. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmmel beszéltünk a fogamzásgátlóról mi is mostanában és azt mondtam neki nem örülök higy ezt akarja szedni de ha ő így érezné magát biztonságban hát legyen, de én nem beszélem rá. De ha még külön kasszán is vagytok az a fair hogy ő is ad bele, ha nem lenne a gumira is költenie kellene, igaz nálam fel sem vetődne hogy a nő bombázza a testét hormonokkal meg üeitse a
2020. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az előző vagyok véletlen elküldtem és nem tudom szerkeszteni, na a vége hogy bombázza a testét és üritse a pénztárcáját az én élvezetemért. Gondolkozzon el egy kicsit szerintem.
2020. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!