Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesz egy nő azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesz egy nő azért, hogy egy férfi ne unja meg?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan kiadnak mindent a kapcsolat elején, és képtelenek úgy megújulni, hogy az ütős legyen. Legalábbis nekem ez a véleményem...
2020. márc. 7. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
És egy férfi mit tesz azért hogy a nő ne unja meg?
2020. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Rendben, akkor nem is kell neked párkapcsolat. Erre akartál kilyukadni nem?
2020. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem megújulni kell és utosnek lenni, hanem hozzánk illő párt választani, (részben) hasonló érdeklődési körrel.
2020. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én titokzatos maradok, ezért elő tudok húzni mindig valami újdonságot. Aztán mivel kalandos életem van, velem mindig történik valami, amiből tudok tanulni, mindig van miből adnom. Ja, és gyakran eltűnök egy időre, és meglepetéssel térek vissza.
2020. márc. 7. 17:42
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Coelho lol.
2020. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A titokzatos nőknek gyorsan búcsút intettem.
2020. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs semmilyen trükk. Ha valaki szeret, szerelmes beléd, és jól érzi magát veled, akkor nem un meg. Nem kell ehhez semmi bűvésztrükk, sunyiskodás meg hasonlók.
2020. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
#4: ez aztán komoly kapcsolat, ahol trükközni és taktikázni kell.
2020. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én szeretem, ha egy nő titokzatos. De sokan nem azok, mert előttem bunkókkal vannak együtt, és élvezik, ha kibeszélhetik magukat velem.
2020. márc. 7. 18:02
 10/20 A kérdező kommentje:

Nyolcas! Az egész életben trükközni és taktikázni kell. Ez a természet rendje, darwini gondolat.


Őseink taktikai okok miatt jöhettek ki a vízből, és alakulhattak kétéltűekké a táplálék miatt. A csimpánzokkal való közös őseink taktikai okokból szakadhattak le a másik csoporttól, és alakulhattak emberré, vállalva az azzal járó veszélyeket, hogy kijöttek az erdőből. Az ősi törzsekben a törzsfőnök talán taktikai okból védte meg a gyengéket, mert az vonzó volt a nőstények számára. Napjainkban a nők taktikai okokból festik ki az arcukat, teszik ki a mellüket ha bulizni mennek, hogy fogjanak egy pasit.


Tessék, most átvettem veled pár mondatban 350 millió évet. Tömény taktika.

2020. márc. 7. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!