Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal közel öt hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal közel öt hónapja vagyunk együtt, mind a ketten rettentően féltékenyek Vagyunk. Mit tehetek az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
párommal közel öt hónapja vagyunk együtt , mind a ketten rettentően feltekeny típusúak vagyunk , ő még emellé elég paranoiás is, azt hiszi megcsalom. Van egy régi Instagram fiókom amibe már 2015 óta nem tudtam belépni , a napokban viszont aktivitást észlelt rajta a párom egyek több embert “ követek “ . Mivel az e-mail cím egészen más lett mint kiderült mint amit korábban megadtam így nem tudom bejelentkezni . Sajnos nem hiszi el nekem hogy nem én voltam . Bizonyítanom kell . Hogyan tudnám .? Kérlek segítsetek , nem akarom elveszíteni .

2020. márc. 8. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
És ha nem tudod bebizonyítani akkor mi lesz? Kidob? Teljesen jó, ilyen mentalitással nem való egyikőtöknek sem kapcsolat.
2020. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló .

Igen valószínűleg kidob , pont ezt szeretném elkerülni .

2020. márc. 8. 15:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Valaki aki normális választ is tud adni , kérlek
2020. márc. 8. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tini kapcsolatokba menj át, ott fogsz kapni neked megfelelő választ.
2020. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
féltékenykedésre tök jó eszköz az erényöv, ha mindketten hordjátok, nincs ok a féltékenykedésre. mostmár egész kényelmeseket lehet kapni, persze kell 1-2 hét h megszokd a viselését.
2020. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek erőltetitek ezt a hulladék kapcsolatot?
2020. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy ha esetleg mégis van insta fiókod, az neki megcsalás lenne...? Nem tökmindegy??
2020. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!