Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy 3-4 havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 3-4 havonta egyszerűen kifulladnak a kapcsolataim, kiveszik belőlük a tűz és véget érnek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi három párkapcsolatomra ez volt jellemző. A legutóbbi is most ért véget véglegesen egy héttel ezelőtt, de már hetekkel korábban is látható volt hogy nem fog már sokáig tartani. '19-ben is 2 db 4 hónapos kapcsolatot tudok csak felmutatni és tényleg nem értem hogy mi lehet a gond, főleg velem. 24 éves férfi vagyok, dolgozom mint minden normál ember, a fizum sem rossz (300-350 nettó) és rengeteg nő szerint jóképű, vonzó pasas vagyok. A fent említett kapcsolatok hatalmas tűzzel, szenvedéllyel indultak, de 1-2 hónap leforgása után azt vettem észre hogy csak én teszek bele bármit is a fenntartásba és a működésbe. Én gondoskodom a programokról, éttermekbe vittem őket, wellness, mozi és minden ami egy normális párkapcsolatban elmondható. A lányok azonban csak követelni tudtak és a hibáimat sorolni. Aztán amikor fel mertem emelni a hangom, hogy jó lenne ha nem csak én őrölném a malmot akkor természetesen mi volt a válasz: szakítsunk, mert ez nem működik, éretlen vagyok. Miért vagyok éretlen? Azért mert kis híján már a csillagokat nem hozom le nekik az égről? Csomó időt, pénzt, energiát teszek bele és igyekszem kreatív lenni. Nem vagyok kicsapongó, nem járok el a haverokkal inni hanem igyekszem minőségi időt tölteni velük. De egyszerűen 3 hónap a kifutási időm... utána már totálisan érdektelenné válnak. Először indul mindez azzal, hogy lemondják a találkozókat, randikat. "Bocsi, programom van péntek este a barátnőimmel..." Jó, alapból ezzel nincs is baj, de rámegy az egész hétvége. Ha bulizni mennek akkor szombaton instant kilőve, mert késő délutánig alszik. Vasárnap meg szintén szervez vmi programot ami nem kettőnkről szól. Ez volt a legutóbbi kapcsolatomban. Aztán már a messenger beszélgetésekre is alig válaszolgat, 3 óránként 1 mondat. Telefonon ritkán hívtam, mert gondoltam nem zavarom. Először még ő mondta hogy hívhatnám többet is, de hát akkor se vette föl, vagy kinyomta, vagy abszolút semmi... és akkor természetesen én lettem leoltva hogy ne hívogassam...


A másik ami szintén rohadtul irritáló nekem az a felvállalni egymást dolog. Tehát az hogy mindig arról szól a fáma hogy kérnek 2-3 hónapot amíg mondjuk eldöntik hogy Fb-ra kitegyük-e, nagy család előtt bemutassanak-e, stb. Nos, ezekből SEMMI nem valósul meg. Értem, hogy itt sokak szerint idiótizmus ez a facebook-os 'kapcsolatban vagyunk'-ot kitenni, de most nem éppen ezen kéne fennakadni, hanem érezni annak a súlyát hogy ez voltaképpen miért nem tud megvalósulni? A '19-es évben az első ilyen kapcsolatom is totális átb...ás volt így utólag nézve. Fb-ra semmi, szülőknek is csak egyszer, konkrétan kényszerből lettem bemutatva, mivel a diplomaosztójára nem volt képe nem meghívni engem is. Aztán amikor a szakítás után 2 héttel máris új pasija lett, azzal minden egyes közösségi felületen kirakta hogy együtt vannak. Én nem tudom egyszerűen hogy én miért nem vagyok felvállalható. Csak eszköz/játék lennék? Aktuális unaloműző egész addig amíg nem jön az álomférfi? Az új hapsijával Párizsba, Londonba mennek hosszúhétvégézni, velem a Balaton ezek szerint nem volt elég. Tehát gondolom itt azért a pénz is számított.



Van ötletetek?


2020. márc. 8. 16:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Számtalan ötletem van, elsősorban az, hogy ezekkel a csajokkal nem passzoltál - van ilyen. Másodsorban az, hogy egyből befekszel nekik - nem kell kinyalni a csajok sheggét elsőre, maradj titokzatos, kicsit elérhetetlen, férfias és magabiztos. Harmadjára meg: engedd el ezt az egész fb-os baromságot, meg szülőset (wattt...?) - hagyd, hogy a dolgok alakuljanak, ahogyan kell. Tökre rá vagy az egészre görcsölve és ez átjön. És taszító.
2020. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Továbbá valamiért ezek a lányok szinte kicsit sem vették elő nálam a romantikus énjüket. Az exem is a mostani barátjával érdekes módon gyertyafényes, fürdőkádas, pezsgős Valentin-napot szervezett NŐKÉNT, amikor én ötleteltem erről akkor meg kiröhögött, mert szerinte ez giccses. Most akkor ez mi? :D
2020. márc. 8. 16:20
 3/27 A kérdező kommentje:

#1


Igen, ezen én is gondolkodtam. Legutóbb hasonlóan jártam el, de ott meg ez volt a baj. Azt mondta hogy nem érdekel engem a kapcsolatunk és túl zárkózott vagyok... Tehát bármit teszek, minndennel van baj. Aztán később ő tette ugyanezt, szart bele az egészbe és csak a követelések jöttek. Aztán kicsit ráuntam arra, hogy hétköznap találkozunk 2-3 órákat munka után. Ezt nem tudom párkapcsolatnak nevezni.

2020. márc. 8. 16:23
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Túl gyorsan akarsz haladni, mindennek ideje van. Nincs megfelelő érzelmi háttér, gondolom a szexet nyomjátok, az valameddig fenntartja a kapcsolatot, aztán kifullad az egész. Ha rendben vannak az érzelmek, az anyagiak már csak ráadás, nem az dönti el.
2020. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Még az #1-esnek mondanám: érthető szerintem ha rá vagyok görcsölve, mert mindig ugyanazok a fennakadások jönnek ki. Dúlhat itt a love ezerrel, ha amúgy meg nem vállal fel sehol sem. Érdekes, az előzőt meg a következőt miért vállalta fel???
2020. márc. 8. 16:25
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem ismerlek, szóval igen, csak ötletet tudok írni. Lehet hogy összejöttek veled, mert vonzó volt számukra, hogy biztosítod a figyelmet, romantikát, programokat, költesz is rájuk, nem rossz a fizud, és vonzódtak is hozzád, De nem eléggé. Ahhoz elég volt hogy pár hónapig ezzel ellegyenek, de igazából több volt az igényük. Ezért leléptek amikor lett jobb lehetőségük, vagy amikor kezdtek megjelenni a megbeszélendő problémák, mert ugye pár hét, hónap után az ember felteszi a kérdést, hányadán állunk, érzelmileg.

Lehet, hogy külsőre van pár dolog benned, ami nem olyan szexi, és ezért nem annyira akarnak dicsekedni veled, mint mással. Bocsi, ez csak tipp, de ki tudja, ez esélyesnek tűnik. Nézd meg, miben fejlődhetnél.

Amúgy én szívem szerint nem családoznék az első hónapokban.

2020. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

Milyen nők?


Kor, végzettség, külső,...?

2020. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#7


Mindegyik 20-as korosztály. 20 és 28 között. Én pedig programozó vagyok.

2020. márc. 8. 16:37
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a love csak részedről dúl, túl sokat adsz. Nem kellene.
2020. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#9 Amúgy mondasz valamit...


Kicsit olyan tipikus baleknak érzem magam, aki beleteszi a 120%-ot, a nők meg csak dörzsölik a tenyerüket amíg én hajtok nekik, aztán szépen koppanok amikor lelécelnek másik kannal...

2020. márc. 8. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!