Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom állandóan játszik alig beszélünk és kezdek tőle eltávolodni?

Figyelt kérdés

Alig beszélünk csak néha pár szót. Meg néha ha nem tud kivel játszani akkor jön mellém és átölel aminek örülök, de nagyon ritka. Játszik napi szinten. Haza ér a munkából egyből játszik másnap 1-2 óráig és ezt minden nap. Hétvégén még rosszabb akkor egész nap játszik.2 és fél éve vagyunk együtt. )

Az a helyzet, hogy össze költöztünk több, mint egy éve. Szeretem csak már nincs köztünk egy normális hosszú csók sem csak amikor haza jövök egy puszi köszönésképpen, meg néha ha én kérem vagy ha rájön akkor ő kér. Szex sincs csak nagyon ritkán. És ha van is az lezajlik utána egyből ragyujt és elkezd játszani. Nem tudom mit tegyek. Nekem van bűntudatom amiért a szakitáson gondolkodom, meg eszembe jut gyakran mostanában az exem de nem tudom mit tegyek.


20/L



2020. márc. 8. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek,de ez nem fog. Változni ha ő nem akarja igazán. Függő..egy függő sosem érzi soknak amit csinál. Ha felhozod csak vita lesz belőle és te leszel a szívtelen hisztis amiért nem hagyod játszani. Tudom,mert átmentem ezen én is. Azzal a különbséggel,hogy én lelkiismeretfurdalás nélkül közöltem,szakítok ha nem adja alább. Talán 1-2 hétig kevesebbet játszott,de utána ugyanaz ment. Te is állj a sarkadra és mond meg,hogy otthagyod ha nem fejezi be és nem fog veled törődni. Ha neki áll feljebb és nem érdekli,hagyd ott és keress egy komolyabb srácot,aki többre értékeli a kapcsolatot mint egy idióta netes játékot.
2020. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
miért az autók, motorok témakörbe tetted fel a kérdésed?
2020. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem ebbe a kategóriába akartam rakni. Csak nem értek még ehez az oldalhoz és nem figyeltem, hogy az autók kategóriában van.
2020. márc. 8. 16:55
 4/14 anonim ***** válasza:

Játékfüggő a baratod, de nagyon keményen. Az 1. Válaszolónak majdnem igaza van mindenben, és nagyon jól látja. Ez változni tényleg nem fog, sőt, sokkal rosszabb lesz. Mi lesz később? Te mosol főzől takaritasz, gyereket nevelsz, dolgozol, esetleg tanulsz ő pedig csak játszik..ez lesz később.. ne legyen bűntudatod, én azt javaslom, hogy azonnali hatállyal szakíts. Abban nem értek egyet az 1. Válaszolóval, hogy ne adj neki opciót, ne “fenyegesd meg “ a szakítással, hanem azonnal hagyd el. Szakíts vele! Ha felhozod neki, hogy “szakitok veled ha nem valtozol..” picit észbe kap és talán 1-2 hetig tudja tartani ígéretet, utána megint játszani fog és megint és megint...ugyanitt fogtok tartani ahol most, ugyanis egy ember nem valtozik , legalabbis ilyen gyorsan nem. Ez pedig idoveszteseg reszedrol ,Örök masodik vagy, és leszel mindig is ha nem szakitasz!

Minél előbb menekülj, szakits, nála csak jobbat fogsz talalni ;)

2020. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Keress egy komolyabb partnert!
2020. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha szereted nem olyan egyszerű,kívülről könnyű mondani. :) mostani eszemmel én is azt mondanám,hogy rugja ki rögtön,de már a gondolattól is rosszul érzi magát.. nem lesz egyszerű így.
2020. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Le kell vele ülni és elmondani érthetően, bárminemű finomkodás nélkül, hogy számodra boldogtalan a kapcsolat a jelenlegi formában, és szeretnéd, ha több időt szánna rád.
2020. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg én is azon gondolkodom, hogy mi legyen ezért tettem fel ezt a kérdést, hogy mások mit tennének. Az a baj, hogy szeretem és ezért nehéz de nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat és tanácsokat.
2020. márc. 8. 17:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Rontsd el a routert, remélem van mobilneted hogy megírhasd nekünk mi történt utána.
2020. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a baj van teloján net. Meg az szerintem nem oldana meg semmit
2020. márc. 8. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!