Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nàlam eszik fürdik stb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nàlam eszik fürdik stb a baràtom es én ezt nem birom es nem is tetszik anyagilag akkor nem kene magatol tudnia?

Figyelt kérdés

Ha önàllo nö lettem aki honaprol hobapra szinte meg sem él akkor hogyan legyen ugy baratom hogy ne huzzon le?


Exemnek ha szoltam ez miatt kikàltott aranyàsonak es olyanokat vàgott a fejemhez hogy (en kerestem 140, ö 270),ha gyerekünk lesz vagy összeköltözünk akkor ö is csak 100 at ad bele,(többi pénzét az anyjanal gyüjti maguknak)akkor is ha szüles miatt csak gyeden stb lennék.

En ugye mondtam hogy en nem akarok gyereket, plane igy hogy èhezne. (Az alberlet rezsi kerül csak 100 ba meg sem èlnénk)


Mondanom sem kell, vége lett, azota is en vagyok neki az aranyàso meg milyen ember aki azt varja egy ffitöl hogy az egesz fizetését leadja, hiaba mondtam azt hogy anno apud nem a csaladert elt dolgozott?, hogy a csaladban nincs olyan én. miert sajnalja a sajat gyerekeitöl stb?


Mindemellett mig együtt voltunk tele lettem rezsitartozassal es minuszba kerültem. En nem tudok plusz egy ffinek fözni meg mindig elvàrta a kiados reggelit is stb


Azzal hogy vége lett ugy erzem ennek még most sincs vege.

Alakul egy kapcsolatom.

Megint kezdödni fog az hogy nàlam eszik alszik szexel stb.

Azzal ha azt mondja en is menjek at mint valami " cserekereskedelem" a hàtam is borsozik hogy azert legyek nala hogy fifti fifti legyen, attol en akkor is minuszban leszek.


Az uj alakulo kapcsolatomban komolyan en ezt màr temaba sem merem hozni.

Vagy mondhatjuk ugy is keptelen vagyok komolyabba/összeköltözösbe atvinni egy kapcsolatot igy.


Ha anyagilag 2-300 at keresnék, en akkor sem szeretnék (csunyan mondva) etetni egy felnött ffit esetleg gyerek mellett plusz es rezsit költsegelni ra.

Miközben ö meg gyüjt magànak. En a gyerekeimnek akarok gyüjteni az ex ezt el sem fogadta. A gyerekre ö nem szànna. Minösegi etkezes , babadolgokra magan nyelvtanulasra stb is azt mondta, minek az a gyereknek.


Szoval alakul egy kapcsolatom es ott tartok, én egyszerüen nem engedem be hozzam/az èletembe alapbol. Még amolyan felületes is az egèsz amugy.(nem vagyok a nyakàn)

De rögtön elsö nap mar kezdödne is hogy fözök ra.


Kérdès hogyan lesz igy komoly kapcsolatom egyaltalan?


2020. márc. 9. 07:31
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
17%
Na ilyen nőtől mentsen meg az isten! -.-"
2020. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Szoval mintha elvaras lenne hogy en mindenem beleadjam a rezsibe gyerekbe megelhetesbe magamra sem maradna, ök meg kenyelmesen gyüjtögetnek maguknak külön mert ha szülök es kiesik valamennyi keresetem meg be is foghatom.
2020. márc. 9. 07:36
 3/54 anonim ***** válasza:
17%

Neked nem is való a komoly kapcsolat.

Ha nem jössz ki a pénzedből keress egy jobban fizető állást.

2020. márc. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
De en akkor sem akarok ffit eltartani ha 300 at keresnèk. Mi ez màr hogy en àlljam a rezsit kajàt mindent mert különben aranyaso vagyok?
2020. márc. 9. 07:39
 5/54 anonim ***** válasza:
27%
Jesszum Pepe. De jó, hogy egyedül vagyok. Neked is ezt kéne választani.
2020. márc. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Amugy lehet most kell megtanulnom valamit. Csak mert fösulis vagyok es tuti jobban fogok keresni. Es 300 as fizunal lehet fel se tünt volna ez hogy voltakepp le vagyok huzva, gyerekkel meg plane le leszek.

Még jo hogy kibukott ez igy hogy honaprol honapra élek es erdekes de ha baratom van hobaprol NEM tudok honapra megelni csak tartozasokat halmozok.

2020. márc. 9. 07:47
 7/54 anonim ***** válasza:
91%

Ülj le és beszéld meg a pasival. Ha így reagál, akkor dobd ki nyugodtan, csak kihasználni akar. Ezzel az aranyásó dumával próbálja elérni, hogy még te érezd magad xarul, ami sikerült is.

A mostanival meg kezdd azzal, hogy nem szeretnéd felhívni, mert most fizetted be a rezsit, és annyi kajád nincs, hogy bármivel megkínáld, így meg ciki. Ha van esze, veszi a lapot.

Te meg növessz egy kicsit vastagabb bőrt, mert más nő simán le tudja húzni a pasit, te meg azt se mered elkérni, amit jogos. Nyugodtan kérd meg, hogy ha megy, vásároljon be előtte, te meg főzöl. Ha nem akar, akkor dugjon otthon, ne rajtad spóroljon. Majd rájön, ha ilyenkor hirtelen "elkezd fájni a fejed".

2020. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

De az elsö kommentekböl is latszik milyenek a ffiak. Ingyenélök es nekik àll feljebb. Plusz az exem is alàtàmasztja.

Nem merem temaba sem hozni.

2020. márc. 9. 07:53
 9/54 anonim ***** válasza:
79%

Én nem teljesen értem a problémádat. Az anyagiak részét jelenleg megértem hogy keveset keresel. Így ha a barátod nálád van és túl sokat használ akkor erre valami szabályokat kell kitalálni. De erre nem az a megoldás hogy nem engeded be a lakásodba vagy az életedbe mert akkor úgy ebből sose lesz kapcsolat.

Ezt a gyerek dolgot nem értem hogy jön ide. Jobb esetben egy olyan kapcsolatban ahol már a gyerek a téma ott közös kassza lesz és nem fogtok fillérezni hogy ki szült ki nem, mi megy a közösbe. Ott lesz egy kassza, mindenki abba ad bele és abból lesztek addig eltartva.

De a hozzáállásod kicsit gáz. Le lehet fektetni a szabályokat víz, kaja egyebekre de egész további életedben (meg most se) sajnáhatsz azért egy pohár vizet a másiktól.

2020. márc. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Es ugy ingyenélök, hogy 270 es fizu mellett pampogott az ex hogy a sajat gyerekère sem ad semmit mit merészelek en kerni.

A mostani "baràtomnak"külföldi keresete van ha hazajön es itt fog dolgozni 200-300 netto az alaphangon meg lesz neki, a legrosszabb esetben is.

Tehat mégcsak nem is arrol van szo hogy megélhetèsi kapcsolatkeresök lennenek.

2020. márc. 9. 07:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!