Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál hogy működik a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál hogy működik a közös kassza?

Figyelt kérdés
Párom kap 280 ezret, én 107 ezer minimálbért. Ő kézbe kapja a fizetést, én számlámra. Az a gondom, hogy ha megyek boltba vagy számlát fizetni vagy bármi akkor mindig az én pénzem költöm. Hónap végén szólok neki, hogy mostmár adjon pénzt mert nekem kevés van. Már felhoztam neki ezt, hogy szerintem ez így nem jó, de azt mondja szóljak nyugodtan ha kell pénz meg az övé az enyém is közös kassza van. De nekem ez így gáz. Ráadásul nem is az van, hogy beteszi a fiókban és csak onnan kiveszem. Hanem pénztárcájába van az egész. Kellemetlen így nekem meg ha ne adj isten külön megyünk akkor nekem egy forintom sincs neki meg ott van a több száz ezer mert szinte mindent én fizetek. Ha együtt megyünk boltba vagy bárhova akkor ő fizet, de ritkán van ilyen, általában én vásárolok

2020. márc. 9. 10:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Mi össze rakjuk soha nem volt téma ki mennyit keres. Az van amit ketten be teszünk és ennyi.

39f

2020. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hogy rakjátok össze? Leveszitek számláról és a készpénzt beteszitek valahova és akinek amennyi kell kivesz?
2020. márc. 9. 10:05
 3/21 anonim ***** válasza:
31%

Nalunk volt mindkettonknek sajat szamla, plusz egy kozos.

Amikor megkaptuk a fizetest, akkor mindketten hagytunk magunknak koltopenzt a sajat szamlan, a tobbit atutaltuk a kozos szamlara, minden koltseg onnan lett fedezve.

A nagyobb vasarlasokat persze megbeszeltuk, amikor pl az exem Xboxot akart, de az is a kozosbol ment.

Igazabol a sajat szamlas koltopenz azert volt, hogy legyen nalunk valami, ha barmi tortenik.


Bar azt hozzatennem, hogy mi megkozelitoleg ugyanannyit kerestunk, szoval ilyen gond nem volt.


A te peldadban, igazabol a fair dolog az lenne, ha mondjuk 80-80 megy a kozosbe, azzal gazdalkodtok, az nem az o hibaja, hogy tobbet keres, valoszinuleg megdolgozott erte. Miert nem keresel egy jobban fizeto allast?

2020. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

1-es vagyok!

Nekünk közös már közös a számlánk jó pár éve, de előtte igen, úgy működött ahogy kérdezted, soha semmi próbléma nem volt belőle, mert nem költöttünk semmi hülyeségre, ha ajándékot akartam venni akkor annyival kevesebbet raktam be.

2020. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azért mert nem találtam még jobbat. Faluban lakunk örülök, hogy egyáltalán van valami. És mivel van egy óvodás gyerekünk így tudom vinni hozni.
2020. márc. 9. 10:24
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk közös. Ne hagyd magad. Megalázó így kéregetni.
2020. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%

Ez ezert kellett 0-ra lepontozni? WOW

Talan akkor le kellene ulnod vele errol beszelni felnott modjara es tenylegen javasolj valamit, ne csak azt, hogy "nekem ez igy nem jo".

Hanem mittomen en, legyenek a szamlak az o neven, stb

2020. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Adjon oda neked havi 130 ezret és probléma megoldva
2020. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem közös kassza… A Te fizud a közös, aztán ha elfogy, kéregethetsz tőle. Ez elég gáz.


Mi úgy oldjuk meg, hogy a bérleti díj+rezsit én rendezem, ő odaadja a felét.

Van egy bevásárlós pénztárcánk, azt amikor fogyóban van belőle a pénz, mindketten ugyanannyival töltögetjük fel.


Ez így kicsit nyögvenyelősnek hangzik, viszont működik és senkinek nincs rossz érzése.

2020. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

2 téma.

Az egyik, hogy neked ez kényelmetlen, a másik, hogyfélsz, hogy ha külön mentek mi lesz.

Beszéld meg vele....

2020. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!