Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elvárjátok a barátnőtökkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elvárjátok a barátnőtökkel, hogy mondja mindig, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Mert nekem van egy 10 hónapos kapcsolatom (már ha az..) és a kapcsolat elejétől kb 5-6 hónapig mondogatta mindig, hogy Szeretlek (persze én is mindig mondtam neki, sőt még többször is mondtam mint ő), most meg már egyáltalán nem mondja.. Ti mit tennétek a helyemben? Megkérdeztem már tőle, hogy miért nem mondja most már? Nem válaszolt, csak annyit írt, hogy "Szeretlek!" Szív nélkül, mosolygós emoji nélkül.. pedig mindig tette hozzá ezeket is. Én ugyanúgy mondogatom, de ő már nem. Mit csinálnátok a helyemben?
2020. márc. 9. 11:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok ő meg 20.
2020. márc. 9. 11:31
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne messengeren beszéljetek ilyenről...
2020. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória, de csak mert még nincs "hiszti a semmin" kategória.
2020. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De én nem hisztizek.. Akkor max ő hisztizik..
2020. márc. 9. 11:48
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Már nem szeret.
2020. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Brühühü már nem írkálja minden beszélgetés végén, hogy szeret, brühühü nem írt mellé szmájlit és szívecskét, brühühü. Dehogynem hisztizel, látszik a kérdésedből, hogy agyilag még az oviban ragadtál.
2020. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha emoji nélkül írja, akkor nem szeret

Egy szív = szerelmes, de nem eléggé

Két szív = jobban szeret

Három szív = nagyon szeret

268 szív = beragadt a billentyűzete


Nem ír mosolygós fejet?!

Szóba se állnék vele ezek után...

2020. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha az ember sokszor mondja, hogy "szeretlek" akkor elveszíti a jelentését. Főleg messengeren, ne már...
2020. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Brühühü már nem írkálja minden beszélgetés végén, hogy szeret, brühühü nem írt mellé szmájlit és szívecskét, brühühü. Dehogynem hisztizel, látszik a kérdésedből, hogy agyilag még az oviban ragadtál."

De nem az a bajom, hogy minden beszélgetésben nem mondja, hogy szeret, csak már egyáltalán nem mondja. Te is gondolom hetente vagy havonta legalább egy szeretleket elvárnál a párodtól, hogy érezd, nem? Ha már találkozni nem akar velem..

2020. márc. 9. 13:27
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van, hogy valaki elhidegül, nem érzi azt, amit korábban. Vagy csak egyszerűen nem a Messengeren fejezi ki az érzelmeit. Nem látok bele, mi lehet ennek az oka a te esetedben.

Viszont ezt ELVÁRNI valakitől...

Gyerekes dolog és egy idő után kínos, szerintem te is érzed

2020. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!