Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt lennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt lennétek egy ilyen lánnyal ha már megvan minden szükséges magyar okmány?

Figyelt kérdés

Igyekszem röviden, tömören, kérlek olvassátok végig!


11 hónapja vagyunk együtt, ezt kb 3-4 hetes ismerkedés előzte meg. A tűz a mai napig megvan köztünk, viszont... Mintha a 3. hónapban mutatkozna ki a legtöbb ember foga fehérje. Az első három hónapban olyan kis csendes volt, nem mert nagyon szólni semmiért, ha valami nem tetszett neki. Viszont harmadik hónap után jöttek a: "ne beszélj, ne találkozz lányokkal, ne járj el nélkülem kb. semerre, se étterem se semmi, mi az, hogy nem szólsz ha mész valahová, megtiltottam, hogy lányokkal beszélj és találkozz" stb... Illetve a lány elképesztően kattogós, napi szinten vitatkozunk, az anyja eléggé karakán, szigorú típus, a lány bezzeg neki nem mer szólni egy szót sem. Az anyja szóvá tette neki már, hogy keveset van otthon, amíg az ő kenyerét eszi, addig azt csinálja amit mond. Említettem a barátnőmnek például, hogy többet tudjunk együtt lenni aludjon nálunk vasárnap este is, mert felesleges benzin költség elvinni őt haza, ha másnap reggel megy vissza suliba. Ezt már nem meri otthon megmondani például. Nagyjából semmiért se mer szólni, de engem levegőhöz jutni nem hagy, és nekem mindenért háborog szinte. Múltkor azt mondta nekem, hogy "takarodj a g***ibe", mert én be mertem volna ülni étterembe kajálni, ha már éhes voltam úgy, hogy ő meg ment volna haza busszal (az ősök miatt, nehogy már kiakadjanak, hogy este 11-re ér haza a 20 éves lány). De mondott már nekem b****meget is.


A csavar a sztoriban az, hogy függők tőlük, mert a negyedik hónapban Magyarországra csak úgy tudtam jönni Szlovákiából, hogy állandó lakcímre csakis ők jelentettek be. Az állampolgársági kérelem már be van adva, az kb. 8 hónap mire lesz betű belőle. Azt mondták ismerőseim, hogy addig is imádkozzak, hogy nem pattint a lány, és ők a helyemben igyekeznének kedveskedni neki addig is, de már meg is kattantak volna ilyen lány mellett valószínűleg. Tehát már nincsenek barátaim kb.

Úgy tudom ha magyar állampolgár vagyok, akkor elég egy tartózkodási lakcím is mondjuk egy albérletben a munkáltatónak, ergo a lakcím kártyán nem kell mindenképp lennie állandó lakcímnek. Ezzel kapcsolatban is várom a válaszokat.


Jah és tegnap mondta, hogy szeretne ha már megkérném a kezét, de nem sürgeti, és mindenképp két gyereket akar. Én mondtam, hogy sokáig egyet se akartam, de vele úgy voltam, hogy egyet igen, de kettőt nem. Erre a válasz: "Ha már Pestre kell mennem veled amivel tönkre tetted az életem, mert közös fodrász szalonom a jelenlegi városban nem lehet a barátnőmmel, akkor legalább a két gyerek lehetne, az én álmom".


Vélemény? Tanács? Előre is köszönöm!


Én 22/f, ő 20/l



2020. márc. 9. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát így első olvasatra.. kell a francnak ilyen kapcsolat

Magyarul az anyjától függsz te is meg a lány is. Szerintem ne hamarkodd el a lánykérést. Tudod kinek kéne egy ilyen anyós...

Mi váltotta ki benne, hogy ilyeneket mond neked a lány? Mert ha valaki velem így beszélne, akkor beszélne utoljára

2020. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Efektíve nehéz a természete a lánynak, ki volt borulva a fentebb említett dolog miatt. De ez csak egy a sok közül.


Szlovákiának köszönhetően kötelező az állandó lakcím, hogy Magyarországon tartózkodhassak, ezt a kormányablakban mondták. Ezért várom már tűkön ülve az állampolgárság cserét, meg amúgy is úgy több lehetőségem van az országban, ha már itt szeretnék élni a jövőben. De nem is ez a lényeg. A helyemben ti sem költöznétek össze vele ezek szerint. Kb. az életem veszi el tőlem, a szabadságom. Ha ő menne valamerre barátokkal, akkor kb. kuss a nevem (persze nem is zavar különösebben), illetve ha náluk vagyok akkor hogy ne legyen balhé, szintén kuss a nevem. És ő se mer otthon szólni valamiért mostanság sem.

2020. márc. 9. 14:19
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Anyósjelölt erős jellemű, elnyomó típus. A lány ezt a mintát látja és átvette; ha te nem teszed helyre időben, akkor így marad vagy még rosszabb lesz.
2020. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem nincs lelki erőm már nevelgetni. Azon pörgök, hogy hogyan fogom kibírni még ezt a kb. 8 hónapot...
2020. márc. 9. 14:24
 5/18 anonim ***** válasza:

3# Miért, ki fog szólni érte, hogy lakcím nélkül Mo-ra jössz? Nincs is már határ :)


Mi az, hogy kuss a nevem? :D

Ne hagyd, hogy ennyire megalázzanak

2020. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én minél hamarabb lelépnék, nem hogy leánykérés... Eszedbe ne jusson haver :)
2020. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, EU állampolgár vagy, nem kell állandóan bejelentett magyar lakhely.
2020. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

EGT bevándorlási igazoló kártyám megvan, TAJ, adó és a lakcím kártya még amivel rendelkezem. A munkáltatók leginkább az állandó lakhelyet kérik ahogy veszem észre, és a fő bérlő állandóra nem nagyon hajlandó bejelenteni senkit általában, mert nehezebb állítólag kitenni az illetőt annak ellenére, hogy tulajdon joga nem keletkezik. Egy állandó kell amíg szlovák állampolgárságom van, ezt a kormányablakos alkalmazott mondta aki ezzel foglalkozik. Sajnos...


Tehát dobbantani lenne érdemes miután ez megvan.

2020. márc. 9. 14:37
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es!

Eszembe nem jutott nekem annak idején be társulni hozzájuk papíron se! Elvégre nem is tudtam akkor még mikor össze jöttünk hogy kell állandó lakcím, stb...

2020. márc. 9. 14:41
 10/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 9-eshez szólt.
2020. márc. 9. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!