Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem nem elég jó valaki, tőlem sokkal jobb nőknek pedig tökéletes?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem hogyan lehet az, hogy vannak pasik, akik komolyan próbálkoztak nálam, de nekem valamilyen okból nem tetszettek, aztán összejöttek tőlem fényévekkel szebb/okosabb lányokkal, akikkel boldogan élnek. Most hirtelen 4 ilyen srác jut eszembe, de biztos volt több is. Az egyik nekem is nagyon tetszett, de rövid időn belül egyértelművé vált számomra , hogy kissé pszichopata a srác, ennek ellenére több hónapos zaklatás (telefonszámot és facebook profilt kellett miatta változtaznom) után összejött egy nagyon kedves, tündéri és nem utólsó sorban gyönyörű lánnyal (akit szintén ismerek) és már 4 éve látszólag boldog kapcsolatban élnek, házasságot terveznek. Tudom nem vagyunk egyformák, mindenkinek egyedi az izlése, de ilyenkor mindig elgondolkozom, hogy milyen szerencsések ezek a pasik, hogy kosarat kaptak tőlem, mert most mindannyian egy minden tekintetben jobb nővel vannak együtt. Félreértés ne essék, most sem jönnék össze egyikkel sem, csak néha elgondolkozom, hogy ez elég érdekes dolog, mondjuk lehet csak számomra. :D

Van más is, aki ezt tapasztalja? Ti nem találjátok furának?

24/L


2020. márc. 9. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Irigy vagy, mert le vagy szarva és jobb nőkkel mászkálnak. 😁 Undorító felfogásod van.
2020. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam irigynek. :) A lányt, akiről írtam is a kérdésemben kifejezetten kedvelem, nincs semmilyen negatív érzelmem iránta. A többi lányt csak látásból ismerem. Egyszerűen furcsálom, hogy nekem egy kb. 10/5-6os csajnak valaki nem tetszik, nem elég jó egy 10/8asnak pedig tökéletes.
2020. márc. 9. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Valószínű te merőben más értékrend alapján választasz, mint a többség. Próbálj ezen a vonalon elindulni, esetleg beszélgetni erről barinökkel, kinek mi a prioritás egy kapcsolatban.


Szerintem sem vagy irigy, ez a kerdés nagyon nem erről szól, jól félre értelmezte az 1.

2020. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Ebből látszik, hogy rusnya nőként is egekben az orrod, mert nem tudod elfogadni, hogy jobb nőknek bejön az, aki neked nem. Ez nem másokról szól, hanem önfényezési kísérlet, csak besült. #1
2020. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem találom furának, egy felszínes kislány vagy aki a szőke herceget várja mint a nők többsége. De legalább a körülötted lévők normálisak.
2020. márc. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5: Jaja.


Sok boldogságot a nálad szebb nőknek a pasijaikkal.


Neked meg a macskáiddal 10 év múlva.

2020. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Mert nem vagy tisztában a saját szinteddel, és csak a tökéletes külsejű férfiak érdekelnek, akik bármelyik nőt megkaphatják. Még akiket elutasítottál, azok is a te szinted felett vannak.
2020. márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked önbizalomhiányod van és tudat alatt ez okozza, hogy nem jó neked szinte senki. 30F
2020. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én gondolom azt, hogy a kérdező irigy lenne, vagy nem lenne tisztában a “szintjével”, de azt se gondolom, hogy a szőke herceget várja. Szimplán csak eltérőek az ízlések mind külső, mind pedig belső terén. Én alapvetően jó nőnek számítok, mégis jöttem már össze olyannal, akire azt mondták az ismerősök, hogy fúj. Vagy ha nem is ezt, de olyanokat is mondtak, hogy nem ilyet képzeltek el hozzám. Itt csak arról van szó, hogy amit én szépnek látok, azt más esetleg csúnyának és fordítva. Ugyanez a belső tulajdonságokkal: lehet ami az egyik barátnőmet taszítja , az az én személyiségemhez pont passzol.
2020. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*NEM gondolom azt, elírtam bocsi
2020. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!