Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vezessem rá a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá a párom, hogy ne így csókoljon?

Figyelt kérdés

Eléggé elkapkodja a csókokat, nagyon kinyitja a száját (remelem értitek), és így az összhang nincsen meg. Előttem nem volt barátnője. Hogyan segítsek neki?

22/N

24/F


2020. márc. 10. 05:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már szavakkal elmondani?

Tudom tudom nem akarod megbántani, de próbáld meg.

2020. márc. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kimondottan olyan dolog, amit kellemes tanulni és tanítani. Ha előtted nem volt senkije, nyilván nem fog megsértődni, ha azt mondod neki, hogy szetetnél tanítani neki egy-két fogást. Csak ne úgy kezdd, hogy "Szarul csókolsz, Béla".
2020. márc. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Húzódj el amikor nem jó, majd kezdeményezz és vezesd rá fokozatosan.
2020. márc. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, nincs ebben semmi megalázó vagy sértő. Ne úgy, hogy "nem jól csinálod", hanem úgy, hogy közben rávezeted

F

:)

2020. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy megfelelő pillanatban mond meg neki, hogy állj...most lazán tartsd egy picit nyitva a szádat, lazítsd el az ajkaidat teljesen, és majd én meg csókollak... csak arra figyelj, hogy én mit csinálok. Aztán egy idő után te is kezd el ugyanazt csinálni.
2020. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Figyelj Pista, én jobban szeretem, ha úgy csókolsz, hogy xyz. Lehetne mostantól így?"
2020. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miota vagytok együtt? Lehet idővel magától ráérez a "jó" csókra, mert az én barátom is borzalmasan csókolt az elején, de szép lassan megjavúlt :)
2020. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez így van, tapasztaltam én is többször
2020. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát...Én már úgy vagyok vele, hogy ha nem úgy csókol, annak oka van. Ösztönösen jön az összhang, ha elég nagy a vágy. Volt aki úgy csókolt, hogy éreztem közben a fogát. Nem volt benne semmi szenvedély, nem ölelt át szorosan. Éreztem, hogy nem az igazi. Kérte, hogy tanítsam meg jól csókolni. De feleslegesnek tartottam. Az, hogy a fogát éreztem közben, azért volt, mert szinte eltolt magától tudat alatt és zárva volt a szája. Szerintem a túl nagyra nyitott és elkapkodott csók is ilyen kategória. Ha valaki szerelmes és igazán kíván, az szó szerint befal és ösztönös.
2020. márc. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!